2 mecze ligowe młodzieży we wtorek, a w środę – seniorzy

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej zaplanował w terminarzach spotkań, że ligę w dniu 15 maja 2018 (wtorek) rozgrywać będą juniorzy starsi oraz trampkarze starsi. Podopieczni trenera Pastuszaka wyjadą po punkty do Dębicy na trudny teren Igloopolu. Z kolei trampkarze starsi podejmą JKS Jarosław. W pierwszych spotkaniach wiosennych, juniorzy zremisowali z Igloopolem 0-0, zaś trampkarze starsi pokonali na wyjeździe drużynę z Jarosławia 3-1.

15.05.2018 – Juniorzy starsi (wtorek)

IGLOOPOL DĘBICA : EKOBALL SANOK, wyjazd godz. 12:30

15.05.2018 – Trampkarze starsi (wtorek)

EKOBALL SANOK : JKS JAROSŁAW – mecz na Euroboisku w Pakoszówce, dojazd busem z parkingu Kaufland g.14:40

16.05.2018 – Seniorzy (środa)

SOKÓŁ NISKO : Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK, mecz o godz. 17:00, wyjazd g.13:00

Mecz ten zaplanowano na dzień 17.03.2018 – jako inauguracyjny rundę wiosenną, jednak aura spowodowała przesunięcie całej kolejki na jutrzejszy termin. Niestety w jutrzejszym spotkaniu zagramy bardzo osłabieni. Z kontuzjami zmagają się Łukasz Tabisz z Patrykiem Wójcikiem, za kartki pauzują Jakub Ząbkiewicz oraz Adam Florek (obaj wykartkowani „za nic” w ostatnim meczu w Ropczycach), a ze studiów z Krakowa nie będzie w stanie dojechać Krystian Jaklik. Trener nie będzie mógł jednocześnie skorzystać z juniorów, gdyż ci grają mecz dzisiaj w Dębicy. Mimo to jedziemy do Niska po 3 punkty!

Relacja z meczu między Ekoballem – Stalą Sanok a Sokołem Nisko z rundy jesiennej (wygrany 3-1 przez naszą drużynę) (KLIK)

UDOSTĘPNIJ