KADRA TRENERSKA

kot

PIOTR KOT
CZŁONEK ZARZĄDU KLUBU OD SPRAW SZKOLENIOWYCH
Kwalifikacje: Trener I klasy licencja UEFA A
Kontakt: 510 075 043; e-mail: kotu571@wp.pl

ostrowski

MATEUSZ OSTROWSKI
Grupa treningowa: Seniorzy
Kwalifikacje: Trener I klasy licencja UEFA A
Kontakt: 661 683 931; e-mail: trener2009@interia.pl

TRENER Robert Ząbkiewicz

ROBERT ZĄBKIEWICZ
Grupa treningowa: Seniorzy
Kwalifikacje: licencja PZPN B
Kontakt: 509 049 126

pastuszak

GRZEGORZ PASTUSZAK
Grupa treningowa: Juniorzy starsi (r. 2000-01)
Kwalifikacje: Trener II klasy licencja PZPN A
Kontakt: 728 789 157; e-mail: gpastuszak@op.pl

jajko4

SEBASTIAN JAJKO
Grupa treningowa: Juniorzy młodsi (r. 2002-03)
Kwalifikacje: Trener I klasy licencja UEFA A
Kontakt: 609 824 124; e-mail: sebajajko@gmail.com

popi

DAMIAN POPOWICZ
Grupa treningowa: Trampkarze starsi (r. 2004)
Kwalifikacje: licencja UEFA B
Kontakt: 534 249 504; e-mail: DP290208@interia.pl

jaklik

JAKUB JAKLIK
Grupa treningowa: Trampkarze młodsi (r. 2005)
Kwalifikacje: licencja UEFA B
Kontakt: 663 381 423; e-mail: kubasnk@tlen.pl

romerowicz

DAWID ROMEROWICZ
Grupa treningowa: Młodzicy starsi (r. 2006)
Kwalifikacje: licencja UEFA B
Kontakt: 693 390 306; e-mail: d.romerowicz@wp.pl

mateja2

TOMASZ MATEJA
Grupa treningowa: Młodzicy młodsi (r. 2007)
Kwalifikacje: licencja UEFA Grassroots C
Kontakt: 502 377 303; e-mail: majfer@wp.pl

florek

ADAM FLOREK
Grupa treningowa: Grupa przedrozgrywkowa (r. 2008)
Kwalifikacje: Trener II klasy licencja PZPN A
Kontakt: 500 071 284; e-mail: aflorek.poland@gmail.com

2. Jakub Ząbkiewicz

JAKUB ZĄBKIEWICZ
Grupa treningowa: Grupa Pobiedno (r. 2007 i młodsi)
Kwalifikacje: licencja UEFA B
Kontakt: 508 371 906; e-mail: zks1@wp.pl

Bernard Sołtysik

BERNARD SOŁTYSIK
Grupa treningowa: Najmłodsze grupy szkoleniowe (r. 2009 i młodsi)
Kwalifikacje: Trener II klasy licencja PZPN A
Kontakt: 601 936 129; e-mail: soltysikben@gmail.com

21. Piotr Krzanowski

PIOTR KRZANOWSKI
Grupa treningowa: Bramkarze
Kwalifikacje: licencja UEFA B