KODEKS ZAWODNIKA EKOBALL STAL SANOK

1. Pamiętaj! Trener jest szefem i ma zawsze rację, kto myśli inaczej, ten prosi o rozmowę w cztery oczy.
2. Najważniejsza jest drużyna, jeśli drużynie idzie dobrze, to wszystkim się powodzi.
3. Każdy trening wymaga koncentracji. Czego nie opanuje się na treningu, to nie może udać się na meczu.
4. Piłka nożna jest grą drużynową, więc doceniaj swoich partnerów ze wszystkimi ich zaletami i słabościami. Razem można dokonać wiele, osobno szanse są niewielkie.
5. Myśl zawsze pozytywnie, każdy mecz może być wygrany, jeśli tylko wszyscy są o tym przekonani.
6. Zawsze szanuj przeciwnika, nie obrażaj, nie naśmiewaj się ze słabszych i unikaj gwiazdorstwa.
7. Zawsze po meczu podziękuj przeciwnikowi za rywalizację na boisku, a w przypadku przegranego meczu pogratuluj mu zwycięstwa.
8. Zawsze staraj się rozegrać dobry mecz, gra w piłkę nożną ma cieszyć graczy, a sukces przychodzi tylko z radością gry.
9. Z tyłu graj zawsze na zero, a każdy pojedynek jeden na jeden prowadź tak, jakby miał być ostatnim i decydującym.
10. Dbaj o powierzony Ci sprzęt sportowy, a po zakończonym treningu lub meczu pozostaw po sobie porządek.
11. Pamiętaj! Zawodnikiem EKOBALL STAL SANOK jesteś nie tylko na treningu czy meczu, ale przez cały czas, zarówno w domu jak i w szkole a swoim zachowaniem dajesz świadectwo nie tylko o sobie, ale i o swoich kolegach, trenerach i całym Klubie. Pamiętaj o tym, zanim zrobisz coś głupiego.
12. Szanuj czas kolegów i trenera, i nie spóźniaj się na trening i na zbiórkę przed meczem. Jeśli masz problem z dotarciem na czas, poinformuj o tym trenera telefonicznie.
13. Tylko systematycznie trenując, można podnosić swoje umiejętności, staraj się być na każdym treningu, a jeśli nie możesz dotrzeć na trening, to daj o tym znać wcześniej trenerowi.
14. Zawsze pamiętaj o historii i tradycji STALI SANOK. To klub, który jest w sercach kibiców od 1946 roku i wiąże się z nim wiele wspaniałych i ważnych wydarzeń oraz osób.
15. Doceniaj kibiców, bez nich nie ma klubu ani drużyny. Zawsze po meczu podziękuj za doping i wsparcie fanów, niezależnie czy to mecz domowy czy wyjazdowy.

AKTUALNOŚCI