Geo-Eko EKOBALL STAL Sanok 3:1 Sokół Nisko [23.08.2017]

Geo-Eko EKOBALL STAL Sanok 3:1 Sokół Nisko (1:0)

Bramki: Kaczmarski 45′ (k), Ząbkiewicz 53′ Sieradzki 78′ – Sokół Nisko 82′

Skład wyjściowy: 21. Krzanowski – 13.Wójcik, 3. Śmietana, 5.Gąsior, 15. Kaczmarski – 22. Tabisz, 16. Jaklik, 2. Ząbkiewicz, 7. Adamiak, 10. Sieradzki – 9. Kuzio

Widzów: ok. 500

Relacja ‚minuta po minucie’:

Godzina 17:30
Mecz rozpoczęty.

9 min. meczu. Dobra sytuacja Mateusza Kuzio. Przed strzałem uprzedza go obrońca wybiciem piłki na róg.

Krótko rozegrany korner przez Kaczmarskiego – Krystian Jaklik wspaniale jednym zwodem i balansem ciała mija dwóch rywali, zagrywając momentalnie do Mateusza Kuzio. Ten znalazł się sam przed pustą bramką… i strzelił nad poprzeczką. Ajjjjjj, szkoda, bardzo szkoda tej sytuacji. Powinniśmy prowadzić.

17 min. Strzał Kuzia z 15 metrów broni bramkarz gości.

18 min. Dobra akcja Sokoła. Tym razem Piotrek Krzanowski zmuszony do dużego wysiłku. Strzał z rogu pola karnego wybija na rzut rożny.

Ładny dla oka mecz.

Minęło 25 minut spotkania, wynik ciągle bezbramkowy, trybuna wciaz zapełnia się spragnionymi dobrej piłki – widzami.

30 min. Świetna akcja Bartosza Sieradzkiego. Po jego zagraniu Kuzio znajduje się w dobrej sytuacji. Płaski strzał po ziemi z 16 metrów o centymetry mija jednak słupek bramki.

Michał Śmietana sygnalizuje kontuzję. To najprawdopodobniej powrót nabawionego podczas spotkania z Wisłoką Dębica urazu (naciągnięcie mięśnia czworogłowego). Będzie konieczna zmiana.

37 min. Zmiana – a jednak. Za „Kefira” wchodzi z nr 14 Adam Florek.

38 min. Piękny strzał z rzutu wolnego Łukasza Tabisza. Jego atomowy strzał z 30 metrów pięknie broni bramkarz.

39 min. Kolejna świetna akcja naszego zespołu. Tym razem strzela Adamiak. Znów górą golkiper Sokoła.

44 min. Bardzo dobre zagranie najlepszego na boisku Krystiana Jaklika do Kamila Adamiaka na prawe skrzydło. Ten zagrywa do Bartka Sieradzkiego, zamykającego akcję lewą stroną. Piłka trafiła w słupek po wybiciu ubiegajacego Bartosza wślizgiem obrońcy z Niska.

Sędzia dolicza 4 minuty.

Rzut karny!!! Jaklik ewidentnie faulowany w narożniku pola karnego.

Goooooooooooolllllll !!! 1-0. Konrad Kaczmarski. Mocno, pewnie, w okienko, bez patyczkowania i kalkulacji, po krótkim rozbiegu. Strzelił jak rasowy, stary wyjadacz, a przypomnijmy, że ma on (podobnie jak połowa drużyny) dopiero 19 lat. Bezradny bramkarz leży w drugim rogu.

18:35. Druga połowa rozpoczęta.

53 min. Goooooooooooollllllll, 2-0. Cudowna, kolejna przepiękna akcja Jaklika. Dzidzia rozgrywa fantastyczny mecz. Jego rajd i asysta – światowa klasa….. Kuba Ząbkiewicz tylko dokłada nogę na piątym metrze. Brawo, brawo, brawo…

55 min. Zmiana. Z numerem 19 wchodzi Michał Borek. Zastępuje Mateusza Kuzio.

56 min. Znakomita akcja Ząbkiewicza. Rajdem z połowy boiska wychodzi sam na sam. Zamiast strzelać, oddaje jednak piłkę Borkowi. Zbyt mocno niestety. Michał dopada do piłki na linii końcowej i ponownie oddaje ją Ząbkiewiczowi. Kuba strzela z 7 metrów, znakomicie broni jednak bramkarz, najlepszy w drużynie gości piłkarz. Ma co robić dzisiaj…

65 min. Zmiana. Za strzelca drugiej bramki, dobrze grającego Jakuba Ząbkiewicza wchodzi oznaczony nr 11 Dawid Romerowicz.

Piękny mecz, akcja za akcję. Najpierw świetnie nogą broni Krzanu w sytuacji jeden na jeden, a 30 sekund później pięknie głową uderza w odpowiedzi Michał Borek. Znakomicie po raz kolejny interweniuje bramkarz Sokoła.

Ten mecz może się podobać.

76 min. Zmiana. Za poobijanego Krystiana Jaklika wchodzi zawodnik z nr 6 – Igor Hydzik, kolejny nastolatek.

78 min. Goooooooooooollllllll, 3-0. Wrzutka Dawida Romerowicza wprost na głowę Bartka Sieradzkiego. Piękne wykończenie, szał radości na trybunach.

80 min. Zmiana. Na boisku pojawia się Szymon Słysz (również rocznik 98). Zmienia Kamila Adamiaka.

82 min. Kolejna zmiana. Sebastian Pawiak wchodzi za Patryka Wójcika.

84 min. Bramka dla Niska. 3-1. Po 17 meczach wspaniałej serii bez straty gola, Piotr puszcza bramkę. Kiedyś ta seria musiała zostać przerwana. Dobrze, że przy stanie 3-0, a nie przy 0-0. Przy bramce „Krzanu” bez szans w sytuacji 2 na 1.

Koniec meczu. Mamy lidera!!! Trzy mecze, 9 punktów. Wspaniały początek rozgrywek. W niedzielę jedziemy do Boguchwały, na mecz z Izolatorem. Początek spotkania o godz. 11:00. Relacja live na naszym profilu.