Karpaty Krosno 2:1 Geo-Eko Ekoball Stal Sanok – Kolejna porażka w derbach

W kolejnym ważnym meczu IV Ligi Podkarpackiej piłkarze Geo-Eko Ekoball Stali Sanok mierzyli się z naszymi odwiecznymi rywalami z Krosna. Były to nie tylko kolejne derby, ale kluczowy mecz o punkty oraz okazja do rewanżu za przegrany kontrowersyjnie Finał Podkarpackiego Pucharu Polski. Żółto-Niebiescy walczą o utrzymanie i każdy punkt jest cenny, szczególnie w wyjazdowym meczu z drużyną z górnej połowy tabeli.

Niestety, podopieczni trenera Piotra Kota przegrali spotkanie z Karpatami Krosno 2:1.

Skład: Jagniszczak – Ząbkiewicz, Padiasek, Rivera, Suszko (69 Sobolak) – K. Słysz, Lorenc, Sz. Słysz, Bouteraa (46 Pielech), Niemczyk – Trukhan

Na prowadzenie wyprowadził nas w 23 minucie meczu strzałem z okolicy 11 metra Damian Niemczyk. 2 minuty później gospodarze doprowadzili do wyrównania celną główką po dobrze wykonanym kornerze.

W 73 minucie meczu tracimy bramkę po strzale głową i w ostatecznym rezultacie przegrywamy spotkanie. Szkoda niewykorzystanych wielu szans bramkowych. Dziękujemy jednak za walkę i dobry mecz w wykonaniu naszych piłkarzy.

Już w najbliższą środę kolejny mecz o punkty oraz o „być albo nie być” w IV lidze. Potrzebny doping kibiców! Początek meczu z Głogovią o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.