WISŁOK WIŚNIOWA 0:1 Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK [18.08]

⚽ 18/08/2021. Ważne zwycięstwo STALI SANOK!
Po bramce Kamila Adamiaka w 55 minucie meczu pokonujemy na ciężkim terenie w Wiśniowej solidnego czwartoligowca.
Skład: Krzanowski – Ząbkiewicz, Władyka, Lorenc, Sz. Słysz – K. Słysz, Tabisz, Niemczyk, Adamiak, Kalemba – Sobolak
Rezerwa: Jagniszczak – Szomko, Piotrowski, Błażowski, Słapiński, Pielech
W pierwszej części spotkania posiadamy olbrzymią przewagę, oddajemy około 12 strzałów na bramkę rywala, przy dwóch uderzeniach w światło bramki Piotra Krzanowskiego.
Druga połowa gry, zarówno przed jak i po strzeleniu gola również należała do naszej drużyny, jednak przewaga ta nie była aż tak wyrazista. Piękną bramkę mogl zdobyć Damian Niemczyk, lecz jego „bomba” z 25 metrów ostemplowała poprzeczkę.
Gratulacje za znakomity mecz i komplet punktów. Brawo brawo brawo!
Już w najbliższą sobotę kolejna ważna gra o ligowe punkty na Wierchach. O godz. 17:00 podejmiemy rezerwy ekstraklasowej Stali Mielec. Serdecznie zapraszamy.