Turniej Mikołajkowy w Zagórzu – rocznik 2006 [16.12.2018]

Podobnie jak dzień wcześniej, również w niedzielę 16.12.2018, piłkarze KS Ekoball Sanok wystąpili na turnieju w dwóch zespołach, przy czym podział na I i II drużynę był umowny.

Relacja trenera Dawida Romerowicza:

EKOBALL I SANOK

Drużyna Ekoball I pewnie zwyciężyła cały turniej, nie dając złudzeń żadnej z drużyn, kto tego dnia jest najlepszy. We wszystkich meczach dominowaliśmy na parkiecie od pierwszego do ostatniego gwizdka. Minimalne zwycięstwa w pierwszych meczach były wynikiem słabej koncentracji i skuteczności zawodników. Później z meczu na mecz było coraz lepiej w wykańczaniu sytuacji podbramkowych, co odzwierciedlało się w wyższych wygranych. Na wyróżnienie zasłużyli: Hubert Haduch (najlepszy bramkarz turnieju – jedna stracona bramka) oraz Aleksander Czuryło (obrońca, najlepszy strzelec w drużynie – 4 bramki).

Wyniki:
Ekoball I Sanok 1:0 Bieszczady Ustrzyki Dolne (D. Bobowski)
Ekoball I Sanok 0:0 Ekoball II Sanok
Ekoball I Sanok 1:0 Kolejarz II Zagórz (A. Czuryło)
Ekoball I Sanok 1:0 Grabówka (A. Czuryło)
Ekoball I Sanok 4:0 Orzełek Bażanówka (M. Kowalik, K. Łuczejko, D. Bobowski, F. Zięba)
Ekoball I Sanok 3:1 Kolejarz I Zagórz (A. Czuryło, M. Kowalik, A. Zięba)
Ekoball I Sanok 4:0 Aktiv Pro Nowosielce (F. Zięba, K. Jajko, A. Zięba, A. Czuryło)

Skład Ekoballu I: Hubert Haduch, Aleksander Czuryło, Karol Łuczejko, Filip Zięba, Mikołaj Kowalik, Dawid Bobowski, Alicja Lemko, Krystian Jajko, Adrian Zięba.


EKOBALL II SANOK

Drużyna Ekoball II również zanotowała dobry występ w turnieju, zajmując 4 miejsce. Najlepsze mecze chłopcy rozegrali z Ekoballem I oraz Bieszczadami Ustrzyki Dolne, które zajęły odpowiednio 1. i 2. miejsce w turnieju. W innych meczach porażki lub remisy wynikały ze słabej skuteczności naszych zawodników lub braku szczęścia. Na wyróżnienie zasłużyli: Szymon Nowak (motor napędowy drużyny, który mocno pracował wzdłuż i wszerz boiska; strzelec 2 bramek) oraz Paweł Tarapacki (strzelec dwóch bramek, z których jedna to niewątpliwie bramka turnieju – strzał w samo okienko bramki z połowy boiska).

Wyniki:
Ekoball II Sanok 0:3 Orzeł Bażanówka
Ekoball II Sanok 0:0 Ekoball I Sanok
Ekoball II Sanok 1:1 Aktiv Pro Nowosielce (P. Tarapacki)
Ekoball II Sanok 1:1 Bieszczady Ustrzyki Dolne (Sz. Nowak)
Ekoball II Sanok 0:3 Kolejarz I Zagórz
Ekoball II Sanok 1:1 Kolejarz II Zagórz (Sz. Nowak)
Ekoball II Sanok 2:0 Grabówka (P. Tarapacki, K. Kasperek)

Skład Ekoballu II: Michał Szewczyk, Karol Buczek, Szymon Nowak, Michał Wojtowicz, Wiktor Serednicki, Paweł Tarapacki, Kacper Miklicz, Kamil Kasperek.

Fotki: Krzychu Lubomski / fb

Turnieje w Zagórzu zorganizowane zostały wspólnie przez Kolejarza Zagórz oraz Ekoball Sanok, współfinansowane ze środków Województwa Podkarpackiego.

UDOSTĘPNIJ