Sparingowo, turniejowo, meczowo, zdrowo, ekoballowo …

Trampkarz starszy (r.2005)
EKOBALL SANOK 1:2 ZIOMKI RZESZÓW (0:1)
Bramka: Filip Zięba

Skład: Mielnik – Kuczma, Buczek Szymon, Zięba Adrian, Zięba Filip, Wojdyła, Pelc, Tarapacki, Bobowski, Nowosielski, Milczanowski.
Zmiany: Haduch, Buczek Karol, Kowalik, Miklicz, Rakoczy, Jankowski, Łuczejko

Relacja trenera Jakuba Jaklika:
Mecz rozpoczęliśmy w składzie opartym głównie na zawodnikach z rocznika 2005, lecz już po kwadransie zaczęły się pierwsze rotacje w składzie, a na boisko wchodzili również piłkarze z rocznika 2006. Z mojej drużyny zabrakło m.in. Kuby Hotta, który rozegrał mecz w juniorze młodszym. Sam sparing był bardzo wartościowy, obie drużyny stworzyły parę sytuacji bramkowych. U nas widać było trochę błędów organizacyjnych, wynikających głównie ze zmieszania dwóch roczników na boisku. Trochę pracy miał Bartek Mielnik, który popisał się kilkoma dobrymi interwencjami, a jeśli chodzi o ofensywę to dwie dobre okazji miał Milczanowski, jedną sytuację wykreował Bobowski, dużo wiatru z przodu robił Tarapacki. Bramkę strzelił jednak Filip Zięba, strzałem pod poprzeczkę nie dając szans bramkarzowi. Natomiast Ziomki zwycięską bramkę strzelają nam w bardzo podobny sposób jak w lidze, po rzucie rożnym.
__________________________________

Trampkarz starszy i młodszy (r. 2005/06)
GKS KSAWERÓW 5:3 EKOBALL SANOK (2:1)
Bramki: Dawid Szpojnarowicz, Brajan Milczanowski, Paweł Tarapacki

Skład: Mielnik (Haduch) – Skiba, Czuryło, Nowosielski, Hott, Pelc, Targowski, Wojdyła, Milczanowski, Szpojnarowicz, Zięba Adrian, Zięba Filip, Miklicz, Tarapacki, Łuczejko, Lemko, Bobowski

Relacja trenera Jakuba Jaklika:
Mecz zaczynamy bardzo dobrze, już w pierwszej akcji meczu wychodząc na prowadzenie po akcji Bobowskiego i wykończeniu Szpojnarowicza. Chwilę później Brajan podwyższa wynik na 2-0. Coraz śmielej zaczynają jednak grać rywale, natomiast my nie wystrzegamy się błędów w obronie (rozgrywanie akcji przez obronę i zbyt lekkie podanie do bramkarza czy też brak skupienia przy rzutach rożnych), co skutkuje utratą kilku bramek. Mecz kończy się rezultatem 5:3 dla rywali z Ksawerowa. Był to bardzo dobry sparing z solidną drużyną z centralnej Polski, w dodatku mogliśmy przetestować zawodników z młodszego rocznika, którzy w przypadku kłopotów kadrowych będą mogli pomóc drużynie trampkarzy starszych w nowym sezonie.

____________________________

Relacja trenera Bernarda Sołtysika:
W miniony poniedziałek roczniki 2010 i 2012 rozegrały bardzo fajny i pożyteczny sparing z będącymi na obozie w Lesku kolegami z Ziomków Rzeszów. Ponad 2 godziny gry więcej niż na niejednym turnieju! Było dużo ciekawych zagrać, akcji, parad bramkarzy i sporo biegania… nie wszystko nam się jeszcze udawało, ale rocznik 2010 może zaliczyć ten sparing na plus. Młodszych chłopaków czeka natomiast sporo pracy… głównie w sferze mentalnej i mam nadzieję, że będzie tylko lepiej. Dziękuję ekipie z Rzeszowa za zaproszenie.

____________________________

Turniej ORLEN CUP w Krośnie – młodzicy młodsi

Wyniki:
EKOBALL SANOK 0-2 SIARKA TARNOBRZEG
EKOBALL SANOK 1-0 GLINIK GORLICE
EKOBALL SANOK 0-1 HUTNIK KRAKÓW
EKOBALL SANOK 0-0 SZÓSTKA JASŁO

W mocno obsadzonym turnieju bardzo dobrze zaprezentowali się piłkarze z rocznika 2008, którzy za tydzień rozegrają debiutanckie mecze ligowe. Turniej ten był przedsmakiem tego, co czeka tą drużynę w lidze. Grano w składach 8+1, czyli jak w młodzikach. Chłopcy rozegrali łącznie 100 minut (4 mecze x 25 minut), gdzie poza pierwszym „przestanym” meczem z Siarką, pokazali się naprawdę z dobrej strony.

Pechowo przegraliśmy z Hutnikiem Kraków 0-1, po bramce w ostatnich minutach meczu, wcześniej nie wykorzystując dwóch stuprocentowych sytuacji. Remis z tym zespołem dałby awans do półfinału. Spotkanie o piąte miejsce przegraliśmy rzutami karnymi z drużyną Szóstki Jasło, która to będzie naszym pierwszym ligowym rywalem.

Skład: Paweł Romaniak, Antek Rajtar, Kuba Mielecki, Miłosz Sztorc, Kuba Bańczak, Miłosz Tymoczko, Ksawery Janusz, Miłosz Mrozek, Filip Wanielista, Olek Kowalik, Dominik Jakieła, Tomek Cyran, Patryk Radwański, Michał Proćko

Relacja trenera Adama Florka:

_________________________

W zał. fotki z Krosna, Leska i Sanoka

UDOSTĘPNIJ