Sparingi Trampkarzy Starszych oraz Juniorów Starszych [18-19.02.2018]

Trampkarze starsi: EKOBALL SANOK 6:0 VICTORIA PAKOSZÓWKA

Juniorzy starsi: SANOVIA LESKO (seniorzy) 3:2 EKOBALL SANOK
___________________________________

Relacje z rozegranych spotkań:

Trampkarze Starsi (19.02.2018 – Euroboisko w Pakoszówce)

EKOBALL SANOK 6:0 VICTORIA PAKOSZÓWKA
Bramki: Florczak x3, Janusz x3

Skład: Pietrzkiewicz J., Słapiński M., Cyprych D., Filipowicz R., Wójcik M., Malczak M., Trybała J., Drwięga C., Herman Sz., Solon M., Janusz N., Florczak A.

Relacja trenera Dawida Romerowicza: W ramach treningu rozegraliśmy pierwszy sparing na pełnowymiarowym boisku z drużyną trampkarzy z Pakoszówki. Obie drużyny na grę kontrolną stawiły się w okrojonych składach (choroby i inne nieobecności). Wynik wysoki, lecz nie on tu był najważniejszy. Cieszy dobra gra, chłopaki przez cały mecz kontrolowali spotkanie, tworząc ciekawe akcje. Można było również spróbować gry w różnych ustawieniach, jak i poszczególnych zawodników na różnych pozycjach, co też nieźle wyglądało. W związku z ostatnimi zmianami w grupach, na wiosnę czeka nas 14 meczów z rywalami z Mielca, Dębicy, Jarosławia, Jasła, Tarnobrzegu i Nowej Sarzyny. Przed nami ciężkie spotkania, ale wierzę, że nasz zespół stać na awans!
__________________________________

Juniorzy Starsi (18.02.2018 – Euroboisko w Lesku)

SANOVIA LESKO (seniorzy) 3:2 EKOBALL SANOK (jun. starsi)

Bramki: Pielech, Burczyk

Skład: Michura – Prajsnar, Gadomski, Kowalski, Jadczyszyn – Słysz, Pieszczoch, Paszkowski, Stankiewicz, Szczepaniak – Gomułka
Zmiany: Pielech, Burczyk

Relacja trenera Grzegorza Pastuszaka: Po 10 minutach i strasznych błędach w defensywie przegrywaliśmy już 3:0. Dopiero później chłopcy weszli w mecz, grali bardzo dobrze i gonili wynik. Sparing ten był cennym doświadczeniem, po których musimy wyciągnąć wnioski – głównie skupiając się na wyprowadzaniu piłki przed własną bramką. Szwankowało jeszcze parę rzeczy, między innymi wykorzystywanie sytuacji bramkowych, ale ciągle pracujemy nad tym, by na wiosnę już wszystko dobrze funkcjonowało.