Sparing za sparingiem.

  W czwartek i piątek kolejne trzy młodzieżowe drużyny KS EKOBALL STAL SANOK rozegrały mecze kontrolne.

  Juniorzy starsi zremisowali z seniorami Górnika Strachocina 2-2.
  Młodzicy starsi podejmowali zespół Remixa Niebieszczany, a młodzicy młodsi w strugach deszczu – Orzełki Brzozów. W spotkaniach tych padło wiele bramek, a wynik w tych „gierkach” stanowił sprawę drugorzędną.
  Mecz z Remixem odbył się na obiektach Ekoball w Bykowcach, z Brzozowem na Błoniach MOSiR, a juniorzy starsi grali na obiekcie w Strachocinie.

  Trenerzy o sparingach:
  ⚽ Damian Popowicz – trener młodzików młodszych (2009): Okres gier sparingowych przed zbliżającą się ligą rozpoczęli piłkarze rocznika 2009. Jako trener jestem bardzo zadowolony z postawy swoich chłopaków, sparing przyniósł wiele ciekawych sytuacji podbramkowych z obu stron, przez 90 min gry (3×30 minut) utrzymywało się wysokie tempo meczu, nie brakowało walki fair o każdy centymetr boiska do ostatniej minuty. Dziękujemy kolegą z Brzozowa za przyjazd do Sanoka.

  Sklad: Sierota, Terefińko, Rogowski – Lemko, Halasowski, Rachel, Jasion, Rzyman, Gocko, Ziarko, Sudyka – Rudy, Pielech, Suchora, Wiejowski, Pajestka, Mandzelowski, Kowalski, Rakoczy, Lożański, Skiba, Dygoń

  ⚽ Adam Florek – trener młodzików starszych (2008)
  ⚽ Sebastian Jajko – trener juniorów starszych (2002/2003):
  Cenna gra kontrolna z dobrze zorganizowanym rywalem. Drużyny starały się grać dużo piłką, nie brakowało też czystej, sportowej walki, tak potrzebnej zawodnikom po kilku miesiącach bez rozgrywek ligowych. Jak każdy mecz kontrolny była to dobra okazja do wypróbowania nowych ustawień i założeń taktycznych.

  Bramki: Łuczycki, Pielech
  Skład: Uluszczak – Błażowski, Zych, Florczak, Wójcik, Mermer, Piotrowski, Solon, Słuszkiewicz, Pielech, Łuczycki, Słapiński, Kłodowski, zaw.testowany.
  W zał. kilka fotek ze spotkań młodzików.

   

  UDOSTĘPNIJ