Seniorzy oraz grupy juniorskie trenują „pełną parą” na mrozie. Młodsze grupy trenują na hali oraz rozgrywają turnieje halowe.

  Drużyna seniorów Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK wskoczyła na pełne obroty, przygotowując się do rundy wiosennej. Już za tydzień sparing z 3-ligową Resovią Rzeszów. Po dwóch tygodniach pracy na mrozie, dzisiejszy trening w Pakoszówce został odwołany z powodu nieczynnego boiska. Chłopcy jednak na nudę narzekać nie mogli, gdyż pomocną dłoń wyciągnął do naszego Klubu Pan Marcin Wojdyła – szef Energy Fitness Club, który zaprosił nas do swojej sali ćwiczeń.

  Tam piłkarze wylali chyba więcej potów niż mieli w planie wylać, a po bardzo intensywnym treningu każdy wrócił do domu na miękkich nogach…
  Bardzo dziękujemy za udostępnienie sali oraz sprzętu, zachęcając do indywidualnego korzystania z siłowni oraz z wiedzy trenerów personalnych tamże pracujących (Sanok, ul. Lwowska 15)

  Podobnie sprawa ma się z drużynami juniorów starszych oraz juniorów młodszych Ekoball Sanok, którzy cały tydzień pracowali nad formą, głównie „robiąc” wiele kilometrów w śniegu. O atrakcje zadbali trenerzy Grzegorz Pastuszak wraz z Maciejem Błażowskim.

  Piątkowy bieg na trasie: MOSIR TOR LODOWY SANOK – BIAŁA GÓRA – ORLI KAMIEŃ -TOR LODOWY zakończono wizytą w saunie i wspólnym obiedzie.

  Pozostałe drużyny (dwie grupy trampkarzy, dwie grupy młodzików, pięć grup młodszych od 2006 do 2010 oraz osiem grup szkolnych) również mocno pracują nad swoją formą, by wiosną pokazać się z jak najlepszej strony w lidze, Deichmannie oraz różnych turniejach.

  21 stycznia 2017r. najmłodsze dzieci Ekoball z rocznika 2010 uczestniczyły w turnieju w Brzozowie (trener T.Mateja). Dziękujemy Panu Pawłowi Szałajko za zaproszenie.

  W niedzielę do Krosna wyjechali chłopcy z rocznika 2005 (trener J.Jaklik) na finał „Piłkarskiej Zimy OZPN”, a do Jasła chłopcy z rocznika 2008 (trener B.Sołtysik)

  W miniony czwartek i piątek, nasze drużyny Ekoball z roczników 2007,2008,2009 i 2010 odbyły cykl sparingów ze Szkółką Kolejarz Zagórz. Dziękujemy za przybycie do Sanoka klubowi z Zagórza, a Dyrekcji SP1 oraz Urzędowi Miasta za udostępnienie sali gimnastycznej.

  Szczegóły turniejowe ukażą się w dniu dzisiejszym.

  UDOSTĘPNIJ