Same zwycięstwa i końcowy triumf EKOBALL-u SANOK rocznik 2008 na turnieju w Dukli [13.02.2019]

Relacja trenera Adama Florka:
Wyjazd do Dukli okazał się dla Ekoballu bardzo szczęśliwy. Miałem możliwość w turnieju tym wystawić dwie drużyny. Obydwa zespoły zaprezentowały się bardzo dobrze. „Niebiescy” wygrali wszystkie mecze, deklasując wszystkich rywali, a „Biali” do samego końca walczyli o podium, które to przegrali z trzecią drużyną jedynie gorszym bilansem bramek. Grano systemem każdy z każdym (7 meczów x 15 minut).

Drużyna Biała zagrała świetny turniej, dostarczając masę pozytywnych emocji. Na swoim koncie zanotowała 3 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki. Mecze w ich wykonaniu były pełne zaangażowania i super woli walki. Nie było tu miejsca na odpuszczanie i rezygnację. Szczególne pochwały muszę skierować w stronę kapitana drużyny Filipa Wanielisty, który dwoił się i troił, aby pomóc drużynie. Również Nikola Bogusz zasługuje na wyróżnienie, gdyż dzielnie panowała nad obroną drużyny i była kluczowym zawodnikiem wraz z Filipem. Reszcie ekipy Białych również dziękuję za walkę!

Druga nasza drużyna, „Niebiescy„, zdominowała cały turniej, wygrywając wszystkie 7 meczów. Chłopaki w końcu zagrali bez presji, dlatego mogli zagrać to co potrafią.
Wychodziły akcję na jeden kontakt, pojedynki jeden na jeden, a także padały pięknej urody bramki z dystansu. W tej drużynie na szczególną uwagę zasłużyli Miłosz Tymoczko i Jakub Mielecki. Pierwszy panował i rządził w obronie, grając jak profesor i strzelając kilka niesamowitych bramek. Drugi z kolei, był motorem napędowym całej drużyny, często biegając za „dwóch”. Całej drużynie oczywiście gratuluję super piłkarskiego występu.

Ekoball „Biali” wystąpili w składzie:
1. Paweł Nanio
2. Nataniel Pietrusa
3. Nikola Bogusz
4. Aleksander Kowalik
5. Miłosz Mrozek
6. Filip Wanielista
7. Róża Rakoczy
8. Jakub Folcik

Skład Ekoballu „Niebieskiego”:
1. Paweł Romaniak
2. Miłosz Tymoczko
3. Antoni Rajtar
4. Jakub Mielecki
5. Jakub Bańczak
6. Miłosz Sztorc
7. Michał Proćko

Wyniki:
Ekoball Biali 1:4 Ekoball Niebiescy
Ekoball Biali 0:4 Orzełki Brzozów
Ekoball Biali 2:2 AP Sanok
Ekoball Biali 3:2 Wilczki Lesko
Ekoball Biali 1:1 Strzyżów LPFA
Ekoball Biali 3:1 Kołaczyce LPFA
Ekoball Biali 2:2 MOSiR Dukla

Ekoball Niebiescy 4:1 Ekoball Biali
Ekoball Niebiescy 1:0 Strzyżów LPFA
Ekoball Niebiescy 5:1 Kołaczyce LPFA
Ekoball Niebiescy 6:0 Wilczki Lesko
Ekoball Niebiescy 3:0 Orzełki Brzozów
Ekoball Niebiescy 4:0 MOSiR Dukla
Ekoball Niebiescy 3:2 AP Sanok

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. KS Ekoball Sanok I – 21 pkt
2. Orzełki Brzozów – 12 pkt
3. AP Sanok – 11 pkt
4. KS Ekoball Sanok II – 11 pkt
5. Mosir Dukla – 10 pkt
6. LPFA Kołaczyce – 8 pkt
7. LPFA Strzyżów – 6 pkt
8 . Wilczki Lekko – 1 pkt

_________________________________

Poniższa relacja oraz fotki ze strony: MOSiR Dukla:

 Mosir Dukla Cup rocznika 2008 

W dniu wczorajszym na naszej hali rozegraliśmy turniej z cyklu Mosir Dukla Cup. Do rywalizacji stanęło osiem zespołów z rocznika 2008. Turniej rozgrywaliśmy systemem każdy z każdym, dlatego było mnóstwo czasu do pokazania swoich umiejętności. Bezkonkurencyjną w tym turnieju okazała się drużyna KS Ekoball Sanok l, która z kompletem zwycięstw zajęła pierwsze miejsce 🥇. Drugie miejsce 🥈 wywalczyła drużyna Orzełki Brzozów, która w ostatnim meczu, w końcowych minutach zremisowała z naszym zespołem, zamykając nam drogę do podium i spychając aż na piątą pozycję.Trzecie 🥉 miejsce zajęła ekipa AP Sanok.

Walka o podium była bardzo zacięta, decydowały niewielki różnice punktowe. Najlepsze drużyny w naszym turnieju otrzymały puchary 🏆 i piłki , a każdy z uczestników pamiątkowy medal 

 Podczas losowania nagrody specjalnej, ufundowanej przez firmę Cutline Wear Factory szczęście uśmiechnęło się do drużyny KS Ekoball Sanok II, która otrzymała od naszego sponsora getry piłkarskie.

Emocje związane z turniejem rocznika 2008 za nami, a już jutro do rywalizacji staną drużyny z rocznika 2009.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania 

 Drużyna marzeń turnieju 
Myćka Gabriel – Orzełki Brzozów
Senuś Karolina – AP Sanok
Aszklar Jakub – Mosir Dukla
Bańczak Jakub – Ekoball Sanok I
Wojdyła Euzebiusz – LPFA Kołaczyce

UDOSTĘPNIJ