Rozpoczynamy sezon halowy wraz z cyklem turniejów

Na początek – w najbliższy weekend, zagrają piłkarze z roczników 2005 (sobota – Zagórz), 2006 (niedziela – Zagórz), 2007 (niedziela – Łańcut).

W Łańcucie odbędzie się finałowy turniej w futsalu w kategorii rocznika 2007, gdzie nasz zespół awansował, wygrywając eliminacyjny turniej w Sanoku. Wyjazd do Łańcuta o godz. 7:00 z parkingu przy Kauflandzie. Bus – 20 osób. Może jechać rodzic z dzieckiem.

W hali sportowej w Zagórzu, przez najbliższe trzy weekendy odbędą się turnieje mikołajkowe z cyklu „Zagraj w piłkę z Mikołajem”, współorganizowane przez EKOBALL oraz „Kolejarza” Zagórz.

Za tydzień swoje umiejętności zaprezentują piłkarze z roczników 2007, 2008, a za dwa tygodnie dzieci z roczników 2009, 2010 i młodsze.

Również za tydzień, w sobotę, 2 grudnia w hali ZS nr 3 odbędzie się mała reaktywacja SHLPN Ekoball (Sanocka Halowa Liga Piłki Nożnej Ekoball), którą przez wiele lat organizowaliśmy… Jeśli ktoś chce pooglądać gwiazdy +35 :-), zapraszamy do kibicowania na halę dawnej „Przyzakładówki”. Turniej ten będzie również wsparciem dla chorego dziecka (wpisowe + wolne datki). Szczegóły na plakacie.

UDOSTĘPNIJ