Relacje z weekendowych meczów seniorów oraz młodzików Ekoballu [26-27.05.2018]

SONY DSC

SENIORZY
KS WIĄZOWNICA 1:1 Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK (1:0)
Bramka: Sieradzki 68’

Skład: Krzanowski – Suszko, Śmietana (46’ Wójcik), Florek, Kaczmarski – Tabisz (73’ Słysz), Jaklik, Sieradzki, Ząbkiewicz, Adamiak (90’ Gierczak) – Kuzio (46’ Femin)
Żółte kartki: Kaczmarski, Adamiak, Kuzio

Relacja trenera Roberta Ząbkiewicza:
Moim zdaniem wczorajszy mecz był słabszy niż poprzednie, Nie zagraliśmy tak dynamicznie jak z Pilznem, także szybkościowo odstawaliśmy od przeciwnika. Nie wiem czy wpłynęła na to długa podróż w upale czy słabszy dzień, ale dotyczyło to całej drużyny. Pomimo to, w pierwszej połowie mieliśmy trzy bardzo dobre, lecz niestety zmarnowane, sytuacje bramkowe – Kuba Ząbkiewicz na samym początku meczu, później Kuzio i Sieradzki. Mogliśmy prowadzić, ale dostaliśmy bramkę do szatni – zawodnik gospodarzy uderzył mocno zza pola karnego tuż przy słupku. W przerwie piłkarze usłyszeli kilka mocniejszych słów i ostatecznie udało się wyrównać za sprawą Bartka Sieradzkiego, i dociągnęliśmy ten wynik do końca.


MŁODZIK STARSZY
AP SANOK 2:2 EKOBALL SANOK (2:0)
Bramki:
Milczanowski 36’, Pelc 40’

Skład: Mielnik – Hott, Wojdyła, Kuczma, Joniak, Nowosielski, Pytlowany, Pelc, Milczanowski.
Zmiany: Skiba, Rajchel, Jankowski, Rakoczy.

Relacja trenera Dawida Romerowicza (zastępstwo):
Mecz rozpoczął się pechowo – już w 2. minucie po wykonywanym rzucie wolnym przez AP, piłka odbija się od naszego zawodnika i po rykoszecie wpada do bramki, całkowicie myląc bramkarza. Po tej bramce drużyna ruszyła do odrabiania strat i stworzyła sobie kilka sytuacji stuprocentowych. Niestety tego dnia skuteczność mocno szwankowała i zamiast wyjść na prowadzenie to dostajemy drugą bramkę po długim wybiciu bramkarza i błędzie w obronie, który zawodnik AP z łatwością wykorzystuje, strzelając w sytuacji sam na sam. Drugą połowę chłopaki zaczęli z jeszcze większym animuszem, dążąc do wyrównania . Ta sztuka im się szybko udaje po rzucie rożnym, gdy Brajan Milczanowski pakuje piłkę głową do bramki. Nie minęło kilka minut, a stan meczu w zamieszaniu podbramkowym wyrównuje Pelc, który najlepiej się znajduje i strzela mocno nie do obrony. Po tej bramce wydawało się, że to kwestia czasu jak wpadną kolejne bramki, lecz znów na przeszkodzie po bardzo dobrych wypracowanych sytuacjach stał brak  skuteczności. Z przekroju meczu drużyna pomimo straconych bramek i niewykorzystanych sytuacji grała konsekwentnie i najpierw odrobiła straty, a później dążyła do strzelenia zwycięskiej bramki.


MŁODZIK MŁODSZY
EKOBALL SANOK 3:3 ORZEŁEK PRZEWORSK (2:0)
Bramki:
Zięba 3’, Filipczak F. 14’ 33’

Skład: Haduch – Nowak Sz., Mateja, Lemko, Kasperek, Serednicki, Kowalik, Filipczak F., Zięba.
Zmiany: Andrzejewski, Król A., Król K., Miklicz, Filipczak A., Nowak J.

Relacja trenera Adama Florka:
Zremisowanie wygranego meczu – tak w wielkim skrócie można podsumować mecz z Przeworskiem. Dzięki pomocy młodszych kolegów z rocznika 2007, do meczu przystępujemy w ciekawym składzie. I tak pierwsza połowa wygląda. Gramy odważnie, składnie, wyprowadzamy akcje spod naszej bramki. Pierwszą połowę gramy podręcznikowo i strzelamy 2 gole. Początkiem II połowy strzelamy 3. bramkę i wydaje się, że będzie po meczu. Natomiast ma miejsce coś odwrotnego. My przestajemy grać,  myśląc że wynik sam się utrzyma, a Orzełek zaczyna atakować. Jedną bramkę tracimy po składnej akcji przeciwnika, ale dwie kolejne już po indywidualnych błędach. Mecz kończy się 3-3.