Przygotowania do wiosny…

Drużyna seniorów Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK wskoczyła na pełne obroty, przygotowując się do rundy wiosennej IV Ligi.
W najbliższą sobotę (3.02.2018), chłopaki rozegrają kolejny sparing. Rywalem Geo-Eko Ekoballu-Stali Sanok będzie zespół Glinika Gorlice. Mecz ten rozegramy w małopolskich Stróżach (mecz 13:00, wyjazd 10:15).

Na nudę nie mogą narzekać również grupy juniorów starszych oraz juniorów młodszych. Podopieczni trenerów Grzegorza Pastuszaka oraz Sebastiana Jajko uczestniczą w tygodniowym, „obozie dochodzeniowym”. Maraton biegowo – siłowy, przeplatany jest odpoczynkiem w saunie, pysznymi obiadkami oraz innymi atrakcjami. Dziś, podobnie jak w roku ubiegłym chłopcy przemierzyli trasę z sanockich Błoni przez Białą Górę aż na Orle Skałki, po czym dotarli na metę przy tzw. „czołgowisku”.

Jutro juniorzy młodsi grają sparing z Ziomkami Rzeszów (Euroboisko w Lesku, wyjazd o godz. 8:00 – Stadion „Wierchy”)

We czwartek oraz w piątek obydwie grupy juniorów rozgrywają sparing na Euroboisku w Pakoszówce, a w piątek lub niedzielę trampkarze starsi rozegrają grę kontrolną z Wisłą Puławy lub Ziomkami Rzeszów.

Pozostałe drużyny trampkarzy, młodzików oraz młodsze grupy również mocno pracują nad swoją formą, by wiosną pokazać się z jak najlepszej strony w lidze, Deichmannie oraz przeróżnych turniejach.


Przypominamy również o możliwości wsparcia Klubu poprzez przekazanie 1% podatku.

UDOSTĘPNIJ