Porażka juniorów starszych w mistrzowskiej grupie wojewódzkiej ligi.

  Na koniec bardzo bogatego i udanego tygodnia sportowego (18 meczów ligowych z udziałem drużyn Ekoball Stal oraz wyjazd na obóz sportowy), porażka juniorów starszych w mistrzowskiej grupie wojewódzkiej ligi.

  EKOBALL STAL SANOK 1-3 KARPATY KROSNO (0-1)
  Bramka: Łuczycki (88)

  Ekoball: Jagniszczak – Błażowski (80 Strzęciwilk), Florczak, Piotrowski, Wójcik, Słuszkiewicz (75 Mermer), Pielech (70 Hott), Solon (65 Borowski) , Milczanowski (55 Florian), Kalemba (80 Nowosielski), Łuczycki

  Relacja trenera Sebastiana Jajko: Spotkanie mogło się dla nas rozpocząć idealnie, ale strzał Florczaka z główki trafia w słupek. Chwilę potem po ładnie wykonanym rzucie wolnym goście obejmują prowadzenie. Nie poddajemy się i walczymy ambitnie o bramkę wyrównującą, niestety szczęście dziś nam nie sprzyjało, bo po strzałach Piotrowskiego z głowy i Kalemby z pola karnego zaliczamy kolejne dwa słupki. Kilka razy świetnie interweniuje również bramkarz Karpat, ratując swój zespół przed utratą bramki. Szkoda że nie zdobyliśmy w tym okresie gola, bo zdecydowanie co najmniej jeden nam się należał. W drugiej połowie goście osiągają przewagę, której zwieńczeniem są dwie bramki. Walczymy ambitnie do końca, ale udaje nam się tylko strzelić bramkę honorową. Czujemy po tym spotkaniu spory niedosyt, bo zdobycz punktowa była w naszym zasięgu, niestety druga połowa była zdecydowanie za słaba w naszym wykonaniu. Nie załamujemy się jednak i myślimy o kolejnym meczu w Stalowej Woli.

  Po raz kolejny dziękujemy kibicom za liczną obecność na meczu (ponad 100 osób), również tym przyjezdnym. To bardzo miłe, że ktoś docenia wysiłek tych młodych zawodników i wspiera ich swoją obecnością.

  Fotki: Maciej Błażowski

  UDOSTĘPNIJ