POLSKA : URUGWAJ z Ekoballem !!!

  10 listopada 2017 (piątek) o godz. 20:45 odbędzie się towarzyski mecz dwóch finalistów piłkarskich Mistrzostw Świata ROSJA ‚2018. Przeciwnikiem naszej kadry będzie reprezentacja Urugwaju. Jeśli ktoś nie zna piłkarzy rywali – pragniemy przypomnieć, że wśród najjaśniej świecących gwiazd kadry prowadzonej przez Oscara Tabareza znajdują się m. in.: Luis Suarez, Edison Cavani, Diego Godin czy też Caceres.
  Urugwaj zajął drugie miejsce w tabeli drużyn z Ameryki Południowej, tuż za Brazylią, a przed Argentyną i Kolumbią. O tym, że będzie to znakomity mecz, nie trzeba nikogo przekonywać. Trener Adam Nawałka również zapowiada wystawienie optymalnego składu.

  Jak dotąd każdy wyjazd organizowany przez Ekoball, czy to do Warszawy, czy to do Krakowa (na puchary europejskie Legii oraz Wisły, a także eliminacje do MŚ czy ME i towarzyskie Reprezentacji Polski, zawsze kończy się zwycięstwem naszych drużyn. Powinniśmy otrzymywać karnety na każde ważne spotkanie, wówczas o wynik możemy być spokojni ;).
  W dwóch ostatnich meczach Kadry, na który organizowaliśmy wyjazd dla kibicowskiej „brygady” EKOBALLU, nasz zespół strzelał po 4 bramki rywalom (4-0 z Gruzją i 4-2 z Islandią). O atmosferze Stadionu Narodowego nikomu nie trzeba specjalnie mówić. Przeżycie, będąc na meczu kadry Polski jest niesamowite, nieważne, czy ktoś jest pierwszy czy dziesiąty raz na stadionie. Szczególna atmosfera panuje jednak na Stadionie Narodowym, gdzie przy komplecie publiczności odśpiewany hymn wprowadza w odpowiedni nastrój wszystkich Kibiców. Później każdy w amoku czeka na bramki biało-czerwonych, które potęgują wspaniały świąteczny nastrój. Po takim meczu nawet kości po 14-godzinnej w ciągu doby podróży nie bolą…

  Po prostu zapraszamy do zapisów.
  ________________________________

  WAŻNE INFORMACJE:

  Posiadamy limit 100 biletów (2 autokary). Zapisy trwają do piątku, czyli do jutra. Decyzja zatem do podjęcia jest błyskawiczna. W pierwszej kolejności jadą Dzieci/Młodzież Ekoballu. W dalszej kolejności – Rodzice młodych piłkarzy. Jeśli będą jeszcze miejsca wolne „po piątku” – od soboty można się jeszcze dopisywać – maksymalnie do poniedziałku do godziny 20:00.

  Od soboty obowiązuje zasada – „KTO PIERWSZY TEN LEPSZY”. Również wtedy przyjmujemy osoby „spoza” grona Ekoballu.

  Plan wycieczki:

  10.11.2017 (piątek):
  – wyjazd ok. godz. 10:30
  – obiad pod Warszawą ok. 17:00
  – przybycie na stadion ok. 19:00
  – mecz POLSKA : URUGWAJ godz.20:45
  – wyjazd ze stadionu 23:30
  – pizza 00:00
  – powrót do Sanoka 7:00 (sobota)

  UWAGA: kontaktujemy się poprzez swoich trenerów, podając nr PESEL oraz wpłacając 200 zł zaliczki (na zakup biletu).
  Osoby spoza grona piłkarzy – podajemy imię, nazwisko, nr PESEL – SMS pod nr 509226573 (bez dzwonienia !). Zaliczkę 200 zł na zakup biletu przynosimy w piątek lub w poniedziałek do biura Ekoball (ul. Jagiellońska 20).

  Całkowity, maksymalny koszt wyjazdu (bilet, transport, 2 ciepłe posiłki, parkingi, ubezpieczenie, etc.) zamknie się w kwocie 350 zł.

  Poniżej nasze fotki z meczu POLSKA : ISLANDIA sprzed dwóch lat.

  UDOSTĘPNIJ