Plan piłkarskiego weekendu. Przed nami siedem spotkań – seniorzy + 6 gier młodzieży

SENIORZY:
28.10.2017 (sobota) – UNIA NOWA SARZYNA : Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK, godz. 14:30, wyjazd g.10:30

Trudny wyjazd czeka nasz seniorski zespół w 14 kolejce IV-ligowych rozgrywek. Jak dotąd zgromadziliśmy 23 pkt, nasz rywal zgromadził o 10 „oczek” mniej. Jednak nie wolno patrzeć na miejsce w tabeli, gdyż podobnie było w spotkaniach z Wiśniową i Ropczycami. Liczymy, że nasz zespół zagra na 120% swoich możliwości i przywiezie z trudnego terenu komplet punktów. Trzymamy kciuki. Zapraszamy na „pisaną relację live” na naszym profilu fb.
___________________________

JUNIORZY STARSI:
28.10.2017 (sobota) – GRYF MIELEC : EKOBALL SANOK, godz. 10:00, wyjazd g.6:45

Jest to mecz na szczycie w tej kolejce. Wicelider (Ekoball) kontra trzeci zespół w tabeli. Nasi chłopcy jednak pozostają z bezpieczną przewagą nad Mielcem, i już w ubiegłym tygodniu zapewnili sobie awans do najwyższej grupy rozgrywkowej. Mimo to jadą z pewnością po pełną zdobycz. W pierwszym meczu u siebie wygraliśmy z Gryfem 1-0.
___________________________

JUNIORZY MŁODSI:
28.10.2017 (sobota) – EKOBALL SANOK : BŁĘKITNI ROPCZYCE, godz. 11:00 – „Wierchy” lub Euroboisko w Pakoszówce (w zależności od pogody)

Ekoball znajduje się po 12 seriach na 4 pozycji z dorobkiem 18 punktów. Błękitni plasują się dwie pozycje niżej z dorobkiem 13 punktów. W pierwszym meczu w Ropczycach gładko wygrywamy 4-1. Jak będzie na Wierchach? Liczymy na równie łatwe zwycięstwo. Spadek ani awans żadnej z tych drużyn nie grozi, ale mimo meczu o przysłowiową „pietruszkę” liczymy na dobre pożegnanie jesieni przed własną widownią.
___________________________

TRAMPKARZE STARSI:
29.10.2017 (niedziela) – EKOBALL SANOK : UNIA NOWA SARZYNA, godz. 11:00 – „Wierchy”

Mecz drugiej z pierwszą drużyną w tabeli. Zwycięstwo pozwoli Ekoballowi awansować na pozycję lidera. Oba zespoły już zapewniły sobie awans do grupy wyżej, w której będą grać na wiosnę. Jest to ostatni mecz w rundzie jesiennej naszych piłkarzy, za tydzień bowiem grafik rozgrywek przewidział dla nas pauzę. W pierwszym meczu pokonujemy Sarzynę na wyjeździe 4-3.
___________________________

TRAMPKARZE MŁODSI:
29.10.2017 (niedziela) – EKOBALL SANOK : UNIA NOWA SARZYNA, godz. 12:30 – „Wierchy”

Po serii jedenastu zwycięstw z rzędu, w ubiegłej kolejce tracimy pierwsze punkty po bezbramkowym remisie z przedostatnią drużyną w tabeli – Czarnymi Jasło. Tym razem mierzymy się z ostatnią drużyną w tabeli – Unią, która zgromadziła dotąd jedynie 3 punkty. Ekoball po 12 seriach ma ich 34 i pewny awans do grupy wyżej. W spotkaniu wyjazdowym kilka tygodni temu pokonujemy tego rywala 4-1.
___________________________

Obydwie drużyny młodzików są żądne rewanżu nad rywalem z Jasła, bowiem w wyjazdowych meczach w Jaśle wyraźnie ulegli rywalom. Od tego czasu jednak nasza gra zmieniła się zdecydowanie na plus, w ślad za czym idą również osiągane rezultaty. W tych grupach wyniki oraz tabele schodzą na plan dalszy, i choć są bardzo satysfakcjonujące, to ważniejszy od nich jest ciągły progres w grze…

MŁODZICY STARSI:
29.10.2017 (niedziela) – EKOBALL SANOK : SZÓSTKA JASŁO, godz. 10:30 – stadion Ekoball w Bykowcach

MŁODZICY MŁODSI:
29.10.2017 (niedziela) – EKOBALL SANOK : SZÓSTKA JASŁO, godz. 12:00 – stadion Ekoball w Bykowcach

Zapraszamy do kibicowania naszym sportowcom.

UDOSTĘPNIJ