Piotr Krzanowski z nagrodą Burmistrza Miasta Sanoka.

  W dniu 7.07.2020 w sali konferencyjnej hali widowiskowo-sportowej ARENA SANOK odbyła się uroczystość wręczenia nagród Burmistrza Miasta Sanoka za wysokie wyniki sportowe w krajowym lub międzynarodowym współzawodnictwie sportowym.

  Zarząd Klubu Sportowego EKOBALL STAL SANOK nominował do nagrody Piotra Krzanowskiego.

  Pan Piotr Krzanowski od wielu lat jest podstawowym bramkarzem Kadry Podkarpacia, która awansowała do Finałowego Turnieju UEFA REGIONS CUP w Bydgoszczy. W turnieju tym reprezentacja Podk. ZPN zajęła trzecie miejsce w Polsce, a „Krzanu” został wybrany najlepszym piłkarzem turnieju, w którym puścił tylko jedną bramkę – w ostatnim meczu (gol do pustej bramki, podczas gdy w doliczonym czasie gry Krzanowski udał się pod pole karne rywali). Zwycięstwo dałoby awans na Mistrzostwa Świata Regionów, które odbędą się latem 2021 w USA. Do braku awansu na Regionalne Mistrzostwa Świata zabrakło jednego punktu.

  Oprócz tego od wielu lat Piotr Krzanowski jest kapitanem drużyny KS EKOBALL STAL SANOK, która z powodzeniem reprezentuje barwy naszego Miasta w IV lidze podkarpackiej. Liczymy, że postawa jego oraz kolegów z drużyny przyniesie w najbliższym sezonie wymierny efekt w postaci awansu do trzeciej ligi.

  Gratulujemy, życząc dalszych sukcesów sportowych, w tym głównie awansu do III ligi oraz zdobycia Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim.

  Burmistrz Miasta Sanoka Tomasz Matuszewski – Mieszkańcy

  UDOSTĘPNIJ