Piękny mecz na stadionie EKOBALL w Bykowcach w mistrzowskiej grupie trampkarzy starszych

EKOBALL SANOK 1:1 STAL MIELEC (0:1)
Bramka: Jakub Szomko 63′

Skład: Sołtysik – Śliwiak, Zych, Struzik, Gawlewicz Mateusz, Biel, Futyma, Gawlewicz Mikołaj, Cyprych, Szomko, Błażowski
Zmiany: Szylak, Karczyński, Makarski, Tutak, Zagórda, Żuchowski

Relacja trenera Damiana Popowicza:
Początek spotkania bardzo anemiczny w naszym wykonaniu, efektem czego jest kilka błędów i stracona bramka z rzutu karnego. W dalszej części meczu nadal nie prezentujemy się zbyt korzystnie, ale też nie pozwalamy na zbyt wiele Stali w ofensywie. Przed końcem pierwszej połowy przeprowadzamy dwie dobre akcje, z tym że Cyprych popełnia błąd w przyjęciu, a Zagórda przegrywa pojedynek 1 na 1 z obrońcą gości. Był to znak, że w tym meczu możemy jeszcze wiele zdziałać. Przerwę w spotkaniu wykorzystujemy na mobilizację drużyny i maksymalne zaangażowanie każdego z zawodników. Na efekty nie trzeba było długo czekać – spychamy drużynę Mielca do obrony, stwarzamy kilka sytuacji, a jedną z nich ze stoickim spokojem wykorzystuje Szomko. Po tym golu dążymy do strzelenia bramki na wagę zwycięstwa. Najlepszej sytuacji do tego nie wykorzystał Cyprych, który przestrzelił z 5 metrów, a w ostatniej akcji meczu nierówność pod bramką przeszkodziła Karczyńskiemu w strzeleniu piłki do pustej bramki. Przed meczem punkt wzięlibyśmy w ciemno, lecz po spotkaniu został jednak duży niedosyt. Na koniec chciałem pogratulować chłopakom za sportową walkę.

8.04.2019 – Podkarpacka Liga Trampkarzy Starszych (r. 2004) EKOBALL SANOK 1:1 STAL MIELEC (0:1)Bramka: Jakub Szomko 63'Skład: Sołtysik – Śliwiak, Zych, Struzik, Gawlewicz Mateusz, Biel, Futyma, Gawlewicz Mikołaj, Cyprych, Szomko, BłażowskiZmiany: Szylak, Karczyński, Makarski, Tutak, Zagórda, ŻuchowskiRelacja trenera Damiana Popowicza:Początek spotkania bardzo anemiczny w naszym wykonaniu, efektem czego jest kilka błędów i stracona bramka z rzutu karnego. W dalszej części meczu nadal nie prezentujemy się zbyt korzystnie, ale też nie pozwalamy na zbyt wiele Stali w ofensywie. Przed końcem pierwszej połowy przeprowadzamy dwie dobre akcje, z tym że Cyprych popełnia błąd w przyjęciu, a Zagórda przegrywa pojedynek 1 na 1 z obrońcą gości. Był to znak, że w tym meczu możemy jeszcze wiele zdziałać. Przerwę w spotkaniu wykorzystujemy na mobilizację drużyny i maksymalne zaangażowanie każdego z zawodników. Na efekty nie trzeba było długo czekać – spychamy drużynę Mielca do obrony, stwarzamy kilka sytuacji, a jedną z nich ze stoickim spokojem wykorzystuje Szomko. Po tym golu dążymy do strzelenia bramki na wagę zwycięstwa. Najlepszej sytuacji do tego nie wykorzystał Cyprych, który przestrzelił z 5 metrów. W ostatnim kwadransie stwarzamy 5-6 groźnych sytuacji, zakończonych strzałem, dobrze jednak bronił bramkarz Stali Mielec. W ostatniej minucie meczu najpierw nierówność pod bramką przeszkodziła Karczyńskiemu w strzeleniu piłki do pustej bramki, a 20 sekund później znów golkiper gości skutecznie wyłapuje strzał z bliskiej odległości. Przed meczem punkt z faworyzowanym Mielcem wzięlibyśmy w ciemno, lecz po spotkaniu został jednak duży niedosyt. Na koniec chciałem pogratulować chłopakom za sportową walkę.