Ostatnie sparingi przed ligą

Seniorzy w mocno okrojonym zestawieniu zremisowali w wyjazdowym meczu, rozgrywanym na naturalnej nawierzchni w Dynowie z tamtejszą Dynovią 1-1. Bramkę z rzutu wolnego zdobył Patryk Wójcik. Rzutu karnego z kolei w tym spotkaniu nie wykorzystał Igor Hydzik.

Juniorzy starsi Ekoball Sanok rozegrali w Pakoszówce w minioną sobotę grę kontrolną z juniorami młodszymi Ekoball-u, zakończone zwycięstwem starszej drużyny. Wcześniej podopieczni trenera Pastuszaka (juniorzy starsi) zagrali z seniorami z Tarnawy Dolnej oraz Leska – czyli A-klasowymi drużynami.
Zakończone gry trener Pastuszak ocenił bardzo pozytywnie: Niezłe gry sparingowe moich chłopaków z seniorami. Coraz pewniejsza gra wszystkich piłkarzy, a co najważniejsze – powraca powoli skuteczność pod bramką przeciwnika. To dobry prognostyk przed ligą.

Sanovia 1-4 Ekoball (1-2) Tarnawa 4-3 Ekoball (0-2).
Grali wszyscy oprócz kontuzjowanego Rafała Szczygła .

Już w najbliższą sobotę inauguracja rozgrywek 1. Ligi Podkarpackiej Juniorów Starszych oraz Juniorów Młodszych. Na Euroboisku w Pakoszówce juniorzy starsi Ekoball Sanok podejmą Gryf Mielec (g.11:00), a juniorzy młodsi Ekoballu zagrają z JKS Jarosław (g.13:00)

Poniżej zdjęcia z wygranego meczu juniorów młodszych Ekoballu Sanok ze Stalą Stalowa Wola (2-1) w poprzednim sezonie.