Oficjalnie – inauguracja IV-ligowej wiosny przełożona. Znamy termin pucharowego meczu z Karpatami.

Mecz pierwszej serii spotkań rundy rewanżowej (GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI – EKOBALL-STAL SANOK), rozegramy w dniu 18 kwietnia 2018 (środa). Na chwilę obecną, pierwszymi meczami ligowym będą wyjazdowe spotkania: z Sokołem Nisko (17.03.2018) oraz z Wisłoką Dębica (24.03.2018).

W dniu 10 marca o godz.14:00 na Euroboisku w Pakoszówce rozegramy ostatni sparing. Naszym rywalem będzie solidny IV-ligowiec KS Wiązownica. Serdecznie zapraszamy do kibicowania.

Poznaliśmy również termin półfinału okręgowego Pucharu Polski. Mecz Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK vs. KARPATY KROSNO rozegrany zostanie w środę 11 kwietnia 2018r. Godzinę rozpoczęcia spotkania podamy w przyszłym tygodniu.

W dniu dzisiejszym wpłynęło również pismo z Podkarpackiego ZPN dotyczące wycofania drużyny Cosmosu Nowotaniec z rozgrywek IV ligi. W związku z powyższym, wyniki z rundy jesiennej rozegrane z tym zespołem zostaną anulowane, ze względu na to, że klub nie rozegrał 50% spotkań w sezonie (zgodnie z regulaminem rozgrywek). W związku z powyższym, w terminie 14-15 kwiecień 2018 nasz zespół będzie pauzować.


UDOSTĘPNIJ