Nowy Sącz – Finał Finałów Deichmann Minimistrzostwa kat. U-13 – awanse do ćwiercfinału [15.06.2019]

Aktualizacja – awans do ćwierćfinału obydwu zespołów KS EKOBALL. Brawo.

Po dwóch kolejkach Finału Finałów, obydwie ekipy z Ekoballu miały na koncie po jednej porażce oraz jednym zwycięstwie. Trzecia kolejka zadecydować miała o tym, czy awansujemy do ćwierćfinału, czy też będziemy grać o miejsca 9-16. Wystarczyło wygrać (dotyczyło to obydwu zespołów), lecz to nie jest prosta sprawa. Mamy 34 stopnie w cieniu.

Co się stało w trzeciej serii spotkań? Ano… wygraliśmy. Hiszpania pokonała 3-0 ekipę z Nowego Sącza, mimo że do przerwy na tablicy wyników widniał remis.

Młodsi piłkarze – Paragwaj, już w pierwszej połowie pokazał rywalowi, że o awansie może zapomnieć. 3 gole w pierwszej, 3 w drugiej, co razem dało pół tuzina bramek. 6-0. Super.
Piłkarzy Paragwaju niesie wspaniały doping Fan-Klubu, który ani na chwilę nie ustaje w dopingu. Jedynym kłopotem jest kontuzja Michała Podstawskiego, co skutkować będzie tym, że w decydującej fazie podopieczni trenera Matei zagrają bez zmiennika.

PARAGWAJ SANOK 6-0 ANTIGUA I BARBUDA KRAKÓW

Za 25 minut poznamy rywali naszych drużyn w 1/4 finału.
__________________________

W ćwierćfinale trafiamy na głównych faworytów całego TURNIEJU, którzy w fazie grupowej zdecydowanie wygrali wszystko.

HISZPANIA SANOK 0:3 GRECJA KRAKÓW

PARAGWAJ SANOK 1:2 BRAZYLIA LESZNO

Mecze te rozegrane zostaną o godz. 15.00

Trzymajmy kciuki za naszych fantastycznych młodych sportowców.

W oczekiwaniu na decydujące mecze otrzymujemy znakomitą informację z Sanoka. Juniorzy starsi KS EKOBALL STAL SANOK pokonują drużynę DAP DĘBICA 6-0.

Gratulujemy.

W ćwierćfinałowych pojedynkach pechowej porażki doznaje Paragwaj Sanok 1-2 z Brazylią Leszno, z kolei Hiszpania Sanok ulega późniejszemu zwycięzcy Grecji Kraków 0-3, tracąc wszystkie bramki w ostatnich 5 minutach meczu.

W meczach o miejsca 5-8:

Hiszpania Sanok wygrywa 1-0 z Argentyną Jabłonka, a w meczu o 5 miejsce ulega po rzutach karnych Szkocji Warszawa 2-3. W regulaminowym czasie padł wynik remisowy 1-1.

Paragwaj Sanok z kolei przegrywa najpierw ze Szkocją Warszawa 3-4, by w meczu o 7 lokatę pokonać Argentynę Jabłonka 3-0.