Kolejny duży piłkarski weekend

Trójmecz ze Stalową Wolą, cztery mecze „na Ekoballu” w Bykowcach, trzy wyjazdy (w tym seniorzy) oraz V seria Deichmanna (sobota + niedziela).

Plany Ekoballu zgodnie z następującym harmonogramem:

SENIORZY:
Błękitni Ropczyce : Geo-Eko Ekoball Stal Sanok – godz. 17:00, wyjazd g.14:00

Po serii dobrych, a nawet bardzo dobrych spotkań (cztery z rzędu bez straty gola), liczymy na kolejny świetny mecz i komplet punktów, a nade wszystko liczymy na rewanż za niespodziewaną porażkę u siebie w rundzie jesiennej.

JUNIORZY STARSI:
Stal Stalowa Wola : Ekoball Sanok – godz. 15:00, wyjazd g.11:00

Podopieczni trenera Pastuszaka mają prawdziwy maraton meczowy w najlepszej grupie juniorów na Podkarpaciu (7 spotkań w 20 dni). W pierwszym pojedynku pechowo przegrali ze Stalową Wolą 2-4, nie będąc gorszym zespołem. Czy uda się zrewanżować na ciężkim terenie Stalowej? Mocno trzymamy kciuki.

JUNIORZY MŁODSI:
Ekoball Sanok : Błękitni Ropczyce – godz. 15:00 – stadion Ekoball w Bykowcach

Po dwóch niespodziewanych zwycięstwach Ekoballu (4-0 w Przemyślu i 1-0 z SMS Jarosław) przyszła niespodziewana porażka w Tyczynie i remis z Igloopolem. W Ropczycach z kolei w pierwszym meczu wiosny zwyciężyliśmy 4-2. Każdy inny wunik niż zwycięstwo, patrząc na postępy podopiecznych trenera Jajki, będzie z pewnością dużym niedosytem…

TRAMPKARZE STARSI:
Ekoball Sanok : Igloopol Dębica – godz. 13:00 – stadion Ekoball

Bardzo dobra postawa chłopaków z rocznika 2003, których szkoli Dawid Romerowicz. Na sześć spotkań jak dotąd tylko jedna porażka – w ostatnim meczu w Tarnobrzegu. Liczymy na kolejne punkty, choć z drużynami z Dębicy gra się zawsze trudne mecze.

TRAMPKARZE MŁODSI:
Stal Stalowa Wola : Ekoball Sanok – godz. 17:00, wyjazd g.11:00

Sportowa złość po ostatniej porażce w Krośnie oraz chęć rewanżu za pechową porażkę ze „Stalówką” u siebie. Mimo, że nie będziemy faworytem tego meczu, obstawiamy pewne zwycięstwo podopiecznych trenera Damiana Popowicza.

MŁODZICY STARSI:
Ekoball Sanok : Stal Stalowa Wola – godz. 11:00 – stadion Ekoball

Nadspodziewane liderowanie podopiecznych trenera Jakuba Jaklika (same zwycięstwa jak dotąd, brawo !!!) i kolejny trudny mecz. Trzymajmy kciuki, by passa ta trwała do końca sezonu. Drużyny ze Stalowej Woli przedstawiać jednak nie trzeba… w piłkę grają naprawdę nieźle!

MŁODZICY MŁODSI:
Ekoball Sanok : Ziomki Rzeszów – godz. 9:30 – stadion Ekoball

Młodzi piłkarze trenowani przez Adama Florka przeplatają zwycięstwa porażkami oraz remisami. To znak, że liga jest bardzo wyrównana, i mecz z Ziomkami będzie wyglądał podobnie. Możemy go wygrać, przegrać albo zremisować. Wszystko zależy od dyspozycji dnia, szczęścia i pogody, bo z pewnością nie od … humoru trenera :)…

Młodzicy, Orlicy, Żaki i Przedszkolaki – turniej Deichmann – wg rozpiski art. niżej oraz na www.kochamsport.pl / Sanok

Tego turnieju zapowiadać nie trzeba. Po prostu wszyscy grają, cieszą się, strzelają gole, śledzą tabele, jedzą lody, kibicują… Są szczęśliwi, że uczestniczą w takich rozgrywkach… A przed nami kolejne dziesiątki spotkań!

Zapraszamy do kibicowania naszym sportowcom !

„OD ZABAWY DO MISTRZOSTWA”

UDOSTĘPNIJ