Hattrick, ale nie do przodu… – nadrabiane „pandemiczne zaległości”

W dniu 25/05/2021 odbyły się trzy zaległe spotkania młodzieżowych drużyn KS EKOBALL STAL SANOK. Niestety świetna passa pięciu zwycięstw podczas weekendu nie została podtrzymana, a wszystkie drużyny grające wczoraj swe mecze musiały obejść się punktowym smakiem. Mimo porażek, gra w każdym spotkaniu wyglądała zupełnie przyzwoicie.
Trampkarze młodsi przeważali od pierwszej do ostatniej minuty w Łańcucie, jednak spośród dziesięciu stuprocentowych sytuacji wykorzystali jedynie trzy. Goście z kolei stworzyli trzy sytuacje i strzelili cztery gole (jedna to prezent Ekoballu). Mimo porażki z outsiderem, podopieczni trenera Tomasza Matei nadal są liderem grupy.
Juniorzy młodsi rozegrali bodajże najlepszy mecz na wiosnę, ale i tu zawodziła skuteczność. Resovia była wczoraj niczym dobrze punktujący bokser w wyrównanej walce.
Juniorzy starsi ulegli z kolei w wyjazdowym meczu liderowi z Tarnobrzega, choć przez cały mecz walczyli jak równy z równym. W tym przypadku według opinii trenera zadecydowały głównie warunki fizyczne. Skład sanoczan opierał się na piłkarzach z rocznika 2004, podczas gdy cała drużyna Siarki oparta była na rosłych piłkarzach z rocznika 2002.
Porażki są nieodzownym elementem rywalizacji sportowej, te wczorajsze ujmy z pewnością nie przynoszą, bo na murawie zostało serce i niesamowita woła walki.
WYNIKI:
Juniorzy starsi – grupa mistrzowska A:
SIARKA TARNOBRZEG 3:0 EKOBALL STAL SANOK
Juniorzy młodsi – grupa B
EKOBALL STAL SANOK 0:3 RESOVIA RZESZÓW
Trampkarze młodsi – grupa B:
STAL ŁAŃCUT 4:3 EKOBALL STAL SANOK
Kolejne piłkarskie emocje już w najbliższy weekend. Trzy mecze gramy u siebie a trzy na boiskach przeciwnika.
UDOSTĘPNIJ