„Gramy na WIERCHACH”!!!

W dniu dzisiejszym zapadła w końcu decyzja, potwierdzona pismem od Burmistrza Miasta. Pozytywna decyzja! Możemy w końcu oficjalnie poinformować, że po długiej przerwie wracamy na miejski obiekt. Wszyscy związani ze sportem sanockim długo tej chwili i informacji wyczekiwali. Jeszcze miesiąc temu były nikłe szanse na to, że uda się zakończyć prace przed startem ligi… W sukurs przyszedł terminarz, według którego pierwsze dwa mecze gramy na wyjeździe, a także sprzyjająca pogoda, która pozwalała pracować od rana do nocy…

W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować Panu Burmistrzowi Tomaszowi Matuszewskiemu, który wraz z Wydziałem Inwestycji trzymali rękę na pulsie i narzucili olbrzymie tempo prac. Dziękujemy również Dyrekcji i pracownikom MOSiR, którzy podołali zadaniu. Składamy również podziękowania dla firm zewnętrznych, które wykonały większość prac przed terminem. Ostatnie prace jeszcze trwają, ale przed pierwszym meczem zdążymy. Dodatkowo – dziś o godzinie 20.00 zostały „odpalone” jupitery… Świecą!

Składamy też podziękowania poprzednim włodarzom oraz radnym Miasta Sanoka, którzy również mieli niebagatelny wpływ na realizację tej inwestycji.

Udało się, gdyż wszystkim bardzo zależało.

Cieszymy się niezmiernie z tego faktu, że jako EKOBALL STAL SANOK, będziemy mogli pisać na nowo historię sanockiego sportu.

Oficjalne otwarcie obiektu nastąpi najprawdopodobniej na przełomie kwietnia / maja… Wówczas na zaproszenie Burmistrza, do Sanoka zawita sam Minister Sportu – Witold Bańka. W tym dniu odbędzie się mityng lekkoatletyczny oraz mecz przy sztucznym oświetleniu z naszą partnerską pierwszoligową drużyną Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

Pierwszy z kolei mecz, na który już dziś zapraszamy na „Wierchy” odbędzie się w dniu 23 marca 2019 r. o godz. 14.00. Będzie to mecz o czwartoligowe punkty pomiędzy drużynami
Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK : Polonia Przemyśl

UDOSTĘPNIJ