Geo-Eko Wiki EKOBALL STAL Sanok 3:1 Stal Gorzyce [27.10.2018]

Geo-Eko Wiki EKOBALL STAL Sanok 3:1 Stal Gorzyce (1:1)
Bramki:
Sobolak 29’, Sieradzki 60’, Domaradzki 62’

Skład: 1. Krzanowski – 15. Kaczmarski, 22. Kokoć, 5. Adamiak, 37. Słysz (21. Posadzki 75’), 23. Tabisz, 16. Lorenc (27. Gąsior 84’), 10. Sieradzki (20. Jaklik 70’), 2. Ząbkiewicz, 14. Domaradzki (8. Pielech 75’), 11. Sobolak (17. Femin 84’)

Poniżej kopia pisanej relacji „live”, prowadzona w czasie rozgrywania meczu:

11 min. Bramka dla gości. Płaskie dośrodkowanie z prawej strony, złe ustawienie defensywy, przez co piłka przechodzi do zamykającego akcję napastnika gości. Ten ostatni dostawa nogę. Piłka w siatce. 0-1.

13 min. Doskonała okazja do wyrównania. Piłkę Sobolakowi wybijają jednak w ostatniej chwili obrońcy

25 min. Bardzo niebezpiecznie pod bramką Krzanowskiego. Kontratak gości 3-2 kończy się wybiciem piłki na róg przez Adamiaka.

29 min. Goooooollllll, 1-1. Sebastian Sobolak na raty, ale najważniejsze, że skutecznie. Duża zasługa przy tej bramce Jakuba Ząbkiewicza, który zalicza asystę. Brawo.

37 min. Świetny strzał z rzutu wolnego w wykonaniu Piotra Lorenca. Mocny, celny, pod poprzeczkę. Wspaniale jednak broni bramkarz gości.

Koniec pierwszej połowy. Remisujemy 1-1. Liczymy na bramki sanoczan w drugiej odsłonie.

48 min. Rzut wolny z 30 metrów. Dobry, kąsliwy strzał Domaradzkiego, bramkarz „wypluwa” piłkę, ajjjjjj…. jak niewiele zabrakło, by któryś z naszych graczy wepchnął piłkę do siatki… Obrońca z Gorzyc szybszy, wybija na róg.

55 min. Trzy doskonałe okazje naszej drużyny, najlepszej nie wykorzystuje Sieradzki, któremu zabrakło centymetrów by wpakować na wślizgu piłkę do siatki… Olbrzymia przewaga, mnóstwo sytuacji, już chyba 8 rzutów rożnych… Bramka wkrótce musi paść… Na to czekamy.

Wykrakane! Gooooooooollllllll, gol gol gol, brawo. Bartosz Sieradzki tym razem skutecznie dobija odbitą przez bramkarza piłkę po strzale Rafała Domaradzkiego. Mamy 60 minutę meczu.

62 min. Świetne zagranie Słysza na wolne pole. Domaradzki dopada futbolówkę w narożniku boiska. Mija obrońcę gości, po czym jest faulowany. Rzut wolny praktycznie niczym rzut rożny.

Domaradzki strzela bezpośrednio na bramkę. Przepięknie, przecudownie, wspaniale. W samo okienko… Ależ formę złapał Rafałek, aż chce się oglądać jego akcje. Brawo, brawo, brawo. 3-1.

67 min. Pierwsza zmiana. Bartka Sieradzkiego zmienia Krystian Jaklik.

79 min. Podwójna zmiana w naszym zespole. Posadzki i Pielech meldują się na boisku. Swój mecz już skończyli Słysz i Domaradzki.

85 min. Za Lorenca i Sobolaka na placu gry pojawiają się Gąsior z Feminem.

Koniec meczu. Po trudnym początku, i stracie bramki (jedyny celny strzał gości w meczu), podnosimy się i strzelamy trzy gole. Gratulacje dla chłopaków za trzy punkty, bo mecz mimo wszystko do najłatwiejszych nie należał.

Gdyby nie feralna strata bramki w 97 minucie z Izolatorem dwa tygodnie temu, bylibyśmy liderem… A gdyby nie dziwne rzuty karne zabierające nam punkty (8 pkt),… Nie ma co gdybać… Jest dobrze.