Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK : POLONIA PRZEMYŚL – powrót na „Wierchy” – WAŻNE INFORMACJE

Zaproszenie na mecz + istotne informacje dla Kibiców – bilety, karnety, etc…

Sobota, godz. 14:00 – Stadion Miejski „Wierchy”

Uwaga!!! Tylko 990 miejsc!!!

Jako, że zainteresowanie najbliższym meczem na obiekcie miejskim jest przeogromne, poniżej przedstawiamy klika ważnych informacji:

* Z przyczyn oczywistych, mecze w rundzie wiosennej odbywać się będą jako imprezy „niemasowe”, toteż maksymalna liczba osób, jaka może wejść na obiekt wynosi 990 osób.
W czwartek oraz piątek (od 8 do 15) możliwy jest zakup biletów w przedsprzedaży, by nie czekać w kolejkach tuż przed meczem (biuro Klubu – stadion „Wierchy”). Kasa biletowa otwarta będzie o godz. 12:45.

Najbliższe dwa mecze – z Polonią Przemyśl oraz Karpatami Krosno (6.04.2019) można oglądać TYLKO Z TRYBUNY GŁÓWNEJ. Trybuna od ulicy Staszica będzie zamknięta.

UWAGA – w przypadku wejścia na obiekt 990 osób, bramy stadionu będą bezwzględnie zamknięte, ze względu na bezpieczeństwo oraz obowiązujące przepisy prawa. Zapraszamy zatem o przybycie na stadion odpowiednio wcześniej, by nie spotkała nikogo przykra niespodzianka.

* Zachęcamy do zakupu KARNETÓW, który umożliwi wejście na wszystkie mecze ligowe w rundzie wiosennej. Karnety można zakupić również w kasie biletowej tuż przed meczem. Cena – 65 zł.

* Zorganizowana grupa Kibiców naszego Klubu spotyka się na sanockim Rynku od godz. 13:00 (info od Kibiców – na zał. poniżej plakacie)

* REKLAMA – osoby zainteresowane reklamą podczas meczu (na banerze, na plakatach, na biletach, na telebimie, na stronach internetowych, etc.) zapraszamy do kontaktu z Klubem.
___________________________

W dniu wczorajszym seniorska drużyna Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK odbyła pierwszy trening na „Wierchach”, by na nowo zapoznać się z murawą stadionu, na którym nie graliśmy prawie półtora roku (ostatni mecz w IV lidze – z LKS Pisarowce w listopadzie 2017 r.). Na plakacie z kolei przedstawione jest zdjęcie z jednego z ostatnich meczów mistrzowskich rozgrywanych na miejskim obiekcie…. a rywalem była właśnie przemyska Polonia. Liczymy, że w sobotę trybuny również „pękać będą w szwach”, a nieustanny i kulturalny doping Kibiców p o r w i e naszych piłkarzy do znakomitej gry i poprowadzi do zwycięstwa, na które bardzo liczymy.

Po trudnym początku rozgrywek, małym falstarcie w Ropczycach, i niezwykle ciężkim spotkaniu w Wiśniowej, wierzymy w to, że zjeżdżamy już z wyboistej i krętej drogi „punktowej” wprost na „ekspresówkę”, na której będziemy zdobywać jedynie komplety punktów.

W najbliższym meczu nie zagra jeszcze kontuzjowany Bartosz Sieradzki, który powoli wkracza w mocny trening, a za kartki będzie pauzował Jakub Kokoć. Pojawia się wiele pytań – w jakim zagramy zestawieniu? Odpowiedź brzmi – w najsilniejszym na dany dzień.

Do kadry meczowej powołani są kolejni juniorzy – wychowankowie – Adrian Milczanowski (2001) oraz Łukasz Gadomski (2002), Kacper Słysz (2000), i na stałe trenujący z pierwszym zespołem Dominik Pielech (2000). Dawid Posadzki (2000) oraz Gabriel Lusiusz (2001) nadal zmagają się z kontuzją, choć być może ten ostatni będzie już na sobotę gotowy. Jak wszyscy wiemy, przez cały mecz na boisku musi przebywać co najmniej dwóch młodzieżowców. Oprócz wyżej wymienionych mamy jeszcze młodzieżowców, choć nie juniorów – Damiana Barana oraz Szymona Słysza (1998), którzy z pewnością są brani pod uwagę do wyjściowej jedenastki.

Kto zagra na środku obrony za Kokocia? Czy trener postawi na juniora Gadomskiego czy na Sebastiana Suszko? A może znajdzie inne rozwiązanie – na grę trójką obrońców? Na bokach obrony również mocna rywalizacja (Słysz, Baran, Wójcik, Kaczmarski), tak jak i w środku pola (Jaklik, Tabisz, Lorenc, Femin, Sieradzki) oraz na skrzydłach (Ząbkiewicz, Milczanowski, Wójcik, Kaczmarski, Kuzio, Baran). W ataku również nikt nie liczy na pewne miejsce w składzie… Coraz mocniej młodzi naciskają doświadczonych piłkarzy, choć wyprzeć ze składu Krzanowskiego, Tabisza czy Lorenca z pewnością do łatwych zadań nie należy… To cieszy, bo dzięki dużej rywalizacji, chłopcy mocniej pracują na treningach, trener ma mniejszy ból głowy w przypadku kartek lub kontuzji, a kibice mogą być pewni, że każdy z piłkarzy na murawie zostawi całe serce. Serce niech zostanie na boisku, a punkty niech wezmą ze sobą do szatni, by przed zejściem do niej, móc „ryknąć” do Kibiców… „KTO WYGRAŁ MECZ??? ” ! Tego życzymy piłkarzom, kibicom oraz sobie.

Polonia w pierwszych dwóch spotkaniach zremisowała – najpierw w Nisku z Sokołem 1-1, a w ubiegłą sobotę u siebie z Igloopolem Dębica 2-2.

W jesiennym meczu w Przemyślu zremisowaliśmy z gospodarzami 1-1 po bramce Jakuba Ząbkiewicza.

Po 19 kolejkach spotkań, Polonia zajmuje trzecią lokatę (38 pkt), a Ekoball-Stal – piąte miejsce (34 pkt).

Pełen zestaw par najbliższej serii gier:

Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa
Ekoball Stal Sanok – Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica – Wisłoka Dębica
Sokół Nisko – Karpaty Krosno
JKS Jarosław – Sokół Kolbuszowa Dolna
Stal Gorzyce – Piast Tuczempy
Korona Rzeszów – Przełom Besko
Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk
Rzemieślnik Pilzno – KS Wiązownica

Aktualna tabela:

ZAPRASZAMY NA MECZ!

 

UDOSTĘPNIJ