Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK 6:0 BIESZCZADY USTRZYKI DOLNE (sparing 28.07.2017)

Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK 6:0 BIESZCZADY USTRZYKI DOLNE (4:0)

Bramki: Borek-2, Kuzio-2, Kaczmarski, Gierczak.

Mecz rozgrywany na boisku przykrytym czarnymi chmurami, które zasłoniły piękne zachodzące słońce, a w drugiej połowie dodatkowo przy nieustannych strugach deszczu. Nie przeszkodziło to jednak w skutecznej grze naszej drużynie. Trenerzy próbowali różnych ustawień, a w pierwszej połowie graliśmy dwójką napastników Borek-Kuzio, jak widać z dobrym efektem, gdyż obaj strzelili po dwa gole.
Bramkę meczu zdobył Konrad Kaczmarski, który cudownym mocnym strzałem w okienko z rzutu wolnego z ok. 25 metrów pokonał golkipera z Ustrzyk.
Pierwszy sparing od 18 miesięcy po zerwaniu wiązadeł zaliczył Mateusz Gierczak, który wystąpił w drugiej połowie. Swój występ Mateusz przypieczętował bramką, ustalającą wynik spotkania na 6-0.

Przed nami jeszcze sparingi z Pakoszówką i Wisłokiem Strzyżów. Być może w przyszłym tygodniu chłopaki zagrają jeszcze jedną grę kontrolną.

Przypominamy, że inauguracyjne spotkanie IV ligi odbędzie się wyjątkowo w piątek – 11 sierpnia 2017 o godz. 17 (na prośbę gości z Głogowa Małopolskiego – ślub piłkarza). Miejsce rozegrania meczu – stadion Ekoball w Bykowcach. Serdecznie zapraszamy.