Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK 0:0 KORONA RZESZÓW [20.09.2019]

Remis z liderem po bardzo atrakcyjnym meczu.

Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK 0-0 KORONA RZESZÓW
widzów: ok. 500

Mimo iż bramki w tym spotkaniu nie padły, licznie zgromadzeni Kibice na sanockich Wierchach nie mogli narzekać na nudę. Bardzo szybka gra i mnóstwo składnych akcji z obydwu stron powodowały raz po raz oklaski lub jęk zawodu na trybunach. Obydwie drużyny zaprezentowały grę na wysokim, czwartoligowym, poziomie, potwierdzając tym samym, że są czołowymi drużynami tego poziomu rozgrywkowego.

Wszystkich, bez wyjątku piłkarzy należy po tym meczu pochwalić za bezpardonową walkę o każdy centymetr boiska i serce zostawione na murawie.

Szkoda kilku stuprocentowych okazji, szczególnie tej z pierwszej minuty meczu, jednak obiektywnie trzeba przyznać, że i goście mieli dwie „setki”.
Taki remis z pewnością smakuje o wiele lepiej niż inne remisy (np. z Kolbuszową), i jest to jasny sygnał, że Stalowcy jeszcze powalczą o duże cele… … do końca ligi wszak jeszcze mnóstwo kolejek.

Najbliższy mecz ligowy gramy w Wiązownicy, również w piątek, o godz. 16:00. Wcześniej czeka nas trzecia runda Pucharu Polski i wyjazdowy mecz ze Startem Rymanów (środa, godz. 15:30)

__________________________________

Zwycięzcami ogłoszonego przed meczem konkursu – za trafnie wytypowany wynik zostali: Sylwester Sąsiadek oraz Witek Jankowski. Gratulujemy. Po darmową wejściówkę na najbliższy mecz zapraszamy do Klubu lub odbiór biletu w kasie tuż przed meczem ze Stalą Mielec.

UDOSTĘPNIJ