Fifty-fifty w Jaśle [24.09.2019]

Młodzicy starsi: SZÓSTKA JASŁO 1-3 EKOBALL SANOK (0-0)

Zdecydowana przewaga naszej drużyny w pierwszej części nie przyniosła efektów bramkowych. Druga przebiegała w podobny sposób, jednak tym razem celowniki młodych piłkarzy już zostały lepiej nastawione, a konsekwentna gra przyniosła wymierne efekty w postaci trzech bramek. Dwa razy do siatki trafił Filip Filipczak. Trzecią bramkę zdobył Miłosz Tymoczko, który wraz z Bartkiem Zioło, Kubą Mieleckim i Patrykiem Radwańskim wsparli starszych kolegów, gdyż rocznik 2007 wyjechał dziś do Jasła bez zmienników.

Skład: Pelczarski – Andrzejewski, Żak, Januszczak, Czerwiwiec, A. Filipczak, F. Filipczak, Mateja, Podstawski, Pielech oraz Zioło, Radwański, Mielecki, Tymoczko.

Młodzicy młodsi: SZÓSTKA JASŁO 2-0 EKOBALL SANOK (1-0)

Mecz wyrównany, lecz znów przegrany. Szkoda, bo chłopcy z utęsknieniem czekają na przełamanie, i nie zasługują na takie wyniki…
Obydwie bramki tracimy po stałych fragmentach gry. W pierwszej połowie, po rzucie rożnym piłka przypadkowo trafia w rękę naszego piłkarza, za co podyktowany został rzut karny, zamieniony na gola. W drugiej części spotkania, po dośrodkowaniu i strzale głową gospodarze podwyższają wynik na 2-0. Mimo wielu sytuacji z obu stron więcej bramek nie padło.

Skład: Romaniak – Bańczak, Cyran, Tymoczko, Rajtar, Zioło, Wanielista, Janusz, Radwański, Sztorc, Proćko, Mielecki

UDOSTĘPNIJ