Trzy sobotnio-niedzielne turnieje w Kielnarowej!

Turniej na pięknej hali w Kielnarowej z cyklu „Piłkarskie granie, nie czekanie” został zdominowany przez najmłodsze grupy Ekoball z roczników 2011, 2010 i 2008. Nasi zawodnicy nie dość, że stanowili najliczniejszą grupę uczestników (oprócz gospodarzy), dodali jeszcze piłkarską jakość!

Relacja trenera Bernarda Sołtysika:

Jako trener uwielbiam piłkarski klimat panujący na turniejach w Kielnarowej. W zdecydowanej większości Ekoball ma stamtąd bardzo miłe wspomnienia! Podobnie było i tym razem, gdyż to, co zaprezentowały poszczególne roczniki napawa wielkim optymizmem. Oprócz piłkarskich zmagań dzieciaki uczestniczyły w seansach filmowych pod opieką trenerki Patrycji Poniatowskiej-Nazarko, a bardzo liczna grupa rodziców  w ostatnich weekendowych zakupach. Ale po kolei…

Pierwsi wystąpili zawodnicy z rocznika 2010, którzy mimo, iż mieli bardzo mocne zespoły przeciwko sobie, zanotowali fantastyczny występ. Na podstawie wielu oglądanych zespołów w tym roczniku, powiem szczerze, że gdy do nich dojdą chłopcy, którzy na co dzień trenują z 2009, to sporo namieszamy w „piłkarskim światku…”. Wielkie brawa dla całej drużyny za ten występ! Idziemy razem w bardzo dobrym kierunku i cieszy fakt, że Wy też to widzicie i czujecie! Po turnieju wszyscy udali się do kina na film „Jaskiniowiec”.

Wyniki:

Ekoball Sanok 0:2 DAF Rzeszów

Ekoball Sanok 1:0 Ikar Głogów Młp. (Łuszcz)

Ekoball Sanok 2:0 Ziomki Rzeszów (Głód, Sarama)

Ekoball Sanok 3:1 Grunwald Budziwój (Kowalik, Łuszcz, Głód)

Ekoball Sanok 0:0 Izolator Boguchwała

Ekoball Sanok 1:0 Rzemieślnik Pilzno (Głód)

Ekoball Sanok 1:2 LPFA Rzeszów (Głód)

Zagrali: Zawada, Wiśniewski, Głód, Birski, Kielar, Sarama, Kafara, Sawczak, Wanielista, Nazarko, Hajduk.


Jako drudzy swoje mecze rozgrywał rocznik 2011. Chłopcy wcześniej byli w galerii Millenium w kinie na filmie „Gnomy rozrabiają” i radośni i szczęśliwi wybiegli na boisko. W porównaniu z poprzednimi turniejami widać duży postęp jaki uczyniła ta drużyna po zaledwie 6 miesiącach. Jedynie w 2 meczach byliśmy zdecydowanie słabszym zespołem, a 90% bramek traciliśmy próbując rozgrywać piłkę od bramki, z czego korzystali rywale podchodząc bardzo blisko naszego pola karnego. Jednak bramkarze konsekwentnie podawali do wystawiających się kolegów, a widząc uśmiech i brawa trenera po każdej straconej bramce byli troszkę zdezorientowani… Widzę ogromy potencjał w tym roczniku, a ubolewam nad faktem, że nie wszyscy rodzice rozumieją potrzebę uczestnictwa dzieci w tego typu turniejach.

Wyniki:

Ekoball Sanok 0:6 HALO Hyżne

Ekoball Sanok 0:3 Resovia Rzeszów

Ekoball Sanok 0:2 LPFA Rzeszów

Ekoball Sanok 1:2 DAF Rzeszów (Wiśniewski)

Ekoball Sanok 0:2 Ziomki Rzeszów

Ekoball Sanok 0:10 Grunwald II Budziwój

Ekoball Sanok 0:2 Grunwald I Budziwój

Zagrali: Kamiński, Stramecki, Wiśniewski, Wawrzyński, Wójcik, Mrugała, Głaz, Zgoda, Pawłowski, Buczek, Wituszyński, Skoczyński, Myćka, Niżnik, Wojdyła.


W niedzielę swój turniej rozgrywali chłopcy z rocznika 2008. Potwierdzili tylko, co i tak już wszyscy wiedzą, że są jedną z najlepszych drużyn na Podkarpaciu. Zagrali jak zwykle na swoim normalnym, czyli bardzo wysokim poziomie, psując troszkę swój występ zbyt luźnym podejściem do ostatniego meczu. To dla nich świetna nauczka, bo w piłce trzeba pamiętać, że nawet z teoretycznie słabszym rywalem można przez złe podejście do meczu zostać pokonanym…Ale generalnie turniej na duży plus!

Wyniki:

Ekoball Sanok 1:1 Szóstka Jasło (Bańczak)

Ekoball Sanok 1:1 Stal Mielec (Bańczak)

Ekoball Sanok 1:0 AP Jasło (Milczanowski)

Ekoball Sanok 2:1 Olimp Stubno (Sztorc x2)

Ekoball Sanok 3:1 Ikar Głogów Młp. (Zioło, Urban, Wanielista)

Ekoball Sanok 1:0 DAP Dębica (Urban)

Ekoball Sanok 1:3 Grunwald Budziwój (Sztorc)

Zagrali: Mandzelowski, Rajtar, Zioło, Sztorc, Bogusz, Bańczak, Milczanowski, Cyran, Wanielista, Mielecki, Urban, Jakieła.

Bardzo dziękuję wszystkim rodzicom za pomoc, opiekę, wsparcie i kulturalny doping na tym turnieju! Cieszy fakt, że poza boiskiem też wygrywamy!!!

 


UDOSTĘPNIJ