Ekoball Sanok rocznik 2007 – podium w turnieju oraz sparing z Ziomkami

  Trener Tomasz Mateja: W III memoriale Jerzego Pietrzkiewicza organizowanym przez AP Sanok zajmujemy miejsce na podium, które cieszy, lecz pozostawia duży niedosyt. Można było z pewnością ugrać coś więcej. Bardzo dobre mecze przeplatamy słabymi i cały turniej kończymy mając na koncie 3 zwycięstwa, remis i dwie porażki.

  Pierwszy mecz przeciwko Baniaminkowi Krosno kończymy remisem 1-1 po bramce Gucia. Tradycyjnie bardzo słaby początek i dopiero po stracie bramki gra układała się bardzo fajnie, jednak udało nam się doprowadzić tylko do wyrównania.

  W drugim spotkaniu mierzyliśmy się z AP Sanok, mecz bardzo dobry który oglądało się z wielką przyjemnością. Końcowy wynik 4-0 po bramkach Matiego 2, Filipa i Gucia.

  Kolejny mecz gramy przeciwko drugiej drużynie AP Sanok 2, które to wygrywamy 3-1 po bramkach Kondzia, Filipa i Gucia po bardzo ładnej dla oka, a przede wszystkim mądrej grze.

  Po tych spotkaniach dwa następne mecze kompletnie nam nie wychodzą, spowodowane było to tym, że chłopaki nie zagrali tego co zakładaliśmy sobie przed meczem a nasza gra nie przypominała tej z pierwszych spotkań. Dodać należy że na 7 straconych bramek 5 zostaje sprezentowanych przeciwnikowi podczas wyjścia spod własnej bramki.

  Mecz przeciwko LUKS Skrzyszów przegrywamy 1-2, a bramkę honorową zdobywa Mati.

  W meczu przeciwko Cracovii Kraków już w czwartej minucie przegrywaliśmy 0-4 a końcowy wynik to 2-5. Obydwa trafienia zalicza Mati.

  W ostatnim meczu zagraliśmy z Kolejarzem Stróże i był to nasz najlepszy mecz w całym turnieju, chłopaki znów zagrali zespołowo i radość z gry ponownie wróciła w nasze szeregi. Końcowy wynik 6-0, na który złożyły się trzy trafienia Matiego, dwa Filipa i jedno Gucia.

  Był to bardzo fajny turniej, w którym pokazaliśmy momentami dobrą grę. Gdy będziemy tworzyli „zespół” w każdym meczu, będziemy grać jeszcze lepiej.

  Końcowa klasyfikacja

  1. Akademia Piłkarska WIKI Sanok
  2. Cracovia Kraków
  3. Ekoball Sanok
  4. Kolejarz Stróże
  5. LUKS Skrzyszów
  6. Beniaminek PROFBUD Krosno
  7. Akademia Piłkarska WIKI Sanok 2

  Ekoball Sanok 1-1Beniaminek Krosno (August Filipczak)

  Ekoball Sanok 4-0 AP Sanok (Mateusz Mateja 2, Filip Filipczak, August Filipczak)

  Ekoball Sanok 3-1 AP Sanok II (Konrad Król, August Filipczak, Filip Filipczak)

  Ekoball Sanok 1-2 LUKS Skrzyszów (Mateusz Mateja)

  Ekoball Sanok 2-5 Cracovia Kraków (Mateusz Mateja 2)

  Ekoball Sanok 6-0 Kolejarz Stróże (Mateusz Mateja 3, Filip Filipczak 2, August Filipczak)

  Skład: Pelczarski Damian, Pielech Kacper, Król Konrad, Nowak Jakub, Filipczak Filip, Filipczak August, Mateja Mateusz, Andrzejewski Borys.
  ______________________________

  Korzystając z zaproszenie drużyny Ziomków Rzeszów przebywających na obozie w Lesku rozegraliśmy pierwsze minuty na świeżym powietrzu w roku 2020.

  Całe spotkanie składało się z trzech tercji po 30 minut, dzięki temu mogliśmy przećwiczyć trzy różne warianty ustawienia i wyszło to całkiem przyzwoicie, choć nad niektórymi rzeczami czeka nas jeszcze bardzo dużo pracy.

  Jako iż był to mecz sparingowy wynik to sprawa zupełnie nie istotna 

  Dziękujemy drużynie Ziomków za zaproszenie

  Skład: Damian Pelczarski, Kacper Piecuch, Max Żak, Szymon Kloc, Borys Andrzejewski, Filip Filipczak, August Filipczak, Konrad Król, Mateusz Mateja, Michał Podstawski, Miłosz Sołtysik, Jasiek Czerwiwiec oraz Miłosz Tymoczko z rocznika 2008

  W zał. fotki z Leska z meczu sparingowego.

  UDOSTĘPNIJ