Ekoball Sanok rocznik 2007 – podium w turnieju oraz sparing z Ziomkami

Trener Tomasz Mateja: W III memoriale Jerzego Pietrzkiewicza organizowanym przez AP Sanok zajmujemy miejsce na podium, które cieszy, lecz pozostawia duży niedosyt. Można było z pewnością ugrać coś więcej. Bardzo dobre mecze przeplatamy słabymi i cały turniej kończymy mając na koncie 3 zwycięstwa, remis i dwie porażki.

Pierwszy mecz przeciwko Baniaminkowi Krosno kończymy remisem 1-1 po bramce Gucia. Tradycyjnie bardzo słaby początek i dopiero po stracie bramki gra układała się bardzo fajnie, jednak udało nam się doprowadzić tylko do wyrównania.

W drugim spotkaniu mierzyliśmy się z AP Sanok, mecz bardzo dobry który oglądało się z wielką przyjemnością. Końcowy wynik 4-0 po bramkach Matiego 2, Filipa i Gucia.

Kolejny mecz gramy przeciwko drugiej drużynie AP Sanok 2, które to wygrywamy 3-1 po bramkach Kondzia, Filipa i Gucia po bardzo ładnej dla oka, a przede wszystkim mądrej grze.

Po tych spotkaniach dwa następne mecze kompletnie nam nie wychodzą, spowodowane było to tym, że chłopaki nie zagrali tego co zakładaliśmy sobie przed meczem a nasza gra nie przypominała tej z pierwszych spotkań. Dodać należy że na 7 straconych bramek 5 zostaje sprezentowanych przeciwnikowi podczas wyjścia spod własnej bramki.

Mecz przeciwko LUKS Skrzyszów przegrywamy 1-2, a bramkę honorową zdobywa Mati.

W meczu przeciwko Cracovii Kraków już w czwartej minucie przegrywaliśmy 0-4 a końcowy wynik to 2-5. Obydwa trafienia zalicza Mati.

W ostatnim meczu zagraliśmy z Kolejarzem Stróże i był to nasz najlepszy mecz w całym turnieju, chłopaki znów zagrali zespołowo i radość z gry ponownie wróciła w nasze szeregi. Końcowy wynik 6-0, na który złożyły się trzy trafienia Matiego, dwa Filipa i jedno Gucia.

Był to bardzo fajny turniej, w którym pokazaliśmy momentami dobrą grę. Gdy będziemy tworzyli „zespół” w każdym meczu, będziemy grać jeszcze lepiej.