EKOBALL SANOK 7:1 JKS JAROSŁAW – Podkarpacka Liga Młodzika Starszego [10.09.2019]

EKOBALL SANOK 7:1 JKS JAROSŁAW (3:0)
Bramki: Król Konrad x2, Filipczak Filip, Podstawski Michał, Nowak Jakub, Masłowski Karol, Sołtysik Miłosz

Skład: Pielech Kacper, Nowak Jakub, Żak Maksymilian, Januszczak Karol, Filipczak Filip, Filipczak August, Mateja Mateusz, Król Konrad, Andrzejewski Borys, Pelczarski Damian, Podstawski Michał, Kloc Szymon, Sołtysik Miłosz, Masłowski Karol

Kolejne znakomite zawody młodych piłkarzy KS EKOBALL SANOK. Zdecydowane zwycięstwo oraz zadowolenie (w końcu :-) z gry i zasłużone pochwały od trenera Tomasza Matei, nie tylko za wynik, bo ten praktycznie w każdej kolejce jest znakomity, ale przede wszystkim za styl. Spoglądając na tabelę (którą załączamy poniżej), zauważamy dwóch zdecydowanych liderów tej grupy „B”, tj. Stal Rzeszów oraz Ekoball Sanok. Tak się składa, że w najbliższą niedzielę czeka nas mecz szlagierowy pomiędzy najlepszymi zespołami, walczącymi a awans do gr. „A”. Awans po rundzie jesiennej (mecz i rewanż „każdy z każdym” uzyska dwa pierwsze zespoły. Trzymamy kciuki z drużynę, by zakładany cel został osiągnięty.

Relacja trenera Tomasza Matei: Fantastyczna gra naszych młodzików. W dzisiejszym meczu wychodziło nam prawie wszystko – zagrania, podania, strzały, rozegranie rzutów rożnych i skuteczne interwencje w obronie czyli wszystko to nad czym pracujemy na treningach. Dziś byliśmy prawdziwą drużyną, każdy pracował za dwóch i dla nikogo nie było straconych piłek. Pierwsze 20 minut było wprost perfekcyjne w naszym wykonaniu, w końcówce pierwszej połowy goście przejęli inicjatywę jednak cała obrona spisała się wzorowo. Do przerwy 3-0 dla naszych chłopaków. Druga odsłona to nadal bardzo mądra gra i kolejne strzelone bramki. Jedynego gola tracimy po rzucie rożnym. Musimy się skupić nad tym fragmentem gry obronnej, gdyż jest to kolejna stracona w ten sposób bramka. Mimo końcowego wyniku słowa pochwały należą się chłopakom z Jarosławia, gdyż pokazali że w piłkę grać potrafią bardzo dobrze i tylko znakomitej postawie naszych bramkarzy możemy zawdzięczać tylko jedną straconą bramkę. Dziękuję chłopakom za rozegranie najlepszego spotkania tej jesieni.

Brawa dla obu drużyn za stworzenie bardzo dobrego widowiska, które oglądało się z wielką przyjemnością.