Dwie kolejki Dziecięcej Ligi Piłkarskiej za nami…

Relacja trenera Bernarda Sołtysika:

Na bardzo fajny pomysł wpadli trenerzy 4 zaprzyjaźnionych ze sobą klubów: Leska, Zagórza, Niebieszczan i Ekoballu. Postanowiliśmy zorganizować dla dzieciaków z roczników 2009/10 i młodszych Dziecięcą Ligę Piłkarską.
Gramy w niej systemem każdy z każdym na 2 boiskach po 30 minut. Jednym słowem mnóstwo gry i zabawy bez zbędnej „napinki” oraz parcia na puchary, jedynie zwycięstwa. Bez tabel, strzelców bramek i sędziów!!!! Dzieciaki same podejmują decyzję co do fauli i innych przewinień! Mecze rozgrywane są w bardzo przyjaznej atmosferze, zarówno na boisku jak i poza nim, wśród rodziców i trenerów.
Co do ekip z Ekoballu to tradycyjnie mamy najliczniejszą i wystawiliśmy po 2 drużyny w każdym roczniku- czyli grają wszyscy bez względu na umiejętności (nie tylko „wybrańcy”…) i w jednakowym wymiarze czasowym i co ważne – już planujemy podobne rozgrywki zimą na sali!
W tę sobotę gospodarzem będzie nasza drużyna (po drużynie z Niebieszczan i Leska). Wszystkich serdecznie zapraszamy do dopingowania naszych małych sportowców na sanockie Błonie.
Zaczynamy od godz. 9.00- rocznik 2010 i od godz. 12.00- rocznik 2009!

UDOSTĘPNIJ