Sparing #3 Geo-Eko EKOBALL STAL Sanok – GŁOGOVIA Głogów Małopolski

Geo-Eko EKOBALL STAL Sanok 2-3 GŁOGOVIA Głogów Małopolski (2-0)

Bramki: Kacper Słysz, Krystian Jaklik

Mimo, że do przerwy prowadziliśmy z drużyną z Głogowa 2-0, w końcowym rozrachunku ulegamy w sparingu drużynie przyjezdnej 2-3. Wszystkie bramki tracimy po stałych fragmentach gry. Najpierw po rzucie wolnym pośrednim z pola karnego, później po rzucie wolnym i główce, a na dwie minuty przed końcem spotkania po rzucie karnym.

Trener Ostrowski dał pograć wszystkim piłkarzom, a sparing ocenia jako pozytywny z dużym materiałem do analizy…

Skład: Krzanowski (Jagniszczak 60), Ząbkiewicz (Kaczmarski 46), Gąsior (Władyka 60), Lorenc, Baran, Tabisz (Jaklik 60), Femin (Adamiak 46), Słysz K (Posadzki 46), Jaklik (Lusiusz 46), Niemczyk (Pielech F. 60), Zajdel (Łuczycki 60)

Mecz rozegrano na Euroboisku w Pakoszówce.

Następny mecz kontrolny za tydzień, 8 lutego 2020 o godz. 9.00 również w Pakoszówce. Rywalem – Start Rymanów.