Ekoball Sanok 3:6 JKS Jarosław [juniorzy starsi]

Ekoball Sanok 3:6 JKS Jarosław (2:0)

Bramki: Słysz 4′ 90’+2, Burczyk 32′

Skład: Michura, Kowalski, Prajsnar, Gazdowicz, Gadomski, Pielech, Paszkowski, Pieszczoch, Burczyk (81′ Gomułka), Słysz, Kruczek (83′ Szomko)

Relacja trenera Grzegorza Pastuszaka:

Mecz rewanżowy z JKS-em Jarosław można uznać za udany tylko do 62 minuty, ponieważ do tego czasu całkowicie panowaliśmy na boisku, a przeciwnik nie oddał ani jednego strzału na naszą bramkę. Do tego czasu prowadziliśmy 2-0 po bramkach Słysza i Burczyka oraz mieliśmy 3 sytuacje stuprocentowe [Kruczek, Burczyk i Paszkowski]. Jednak w 44 minucie drugą żółtą kartkę otrzymał Pielech, zachowując się nieodpowiedzialnie na boisku [sędzia też pośpieszył się z decyzją szczególnie przy drugim żółtku], a w 60 minucie boisko opuścił Łukasz Gadomski, bo rozegrał 30 minut w meczu juniora młodszego. Nie mając żadnego stopera na ławce ani obrońcy, mecz od tego się posypał i w 28 minut straciliśmy najwięcej bramek od 5 lat jak prowadzę tą drużynę. Wszyscy zaczęli popełniać głupie błędy, grać nonszalancko i odpuszczać. Dwóch zawodników można pochwalić za całość – Słysz i Pieszczoch, a reszta musi przemyśleć to co się stało, szczególnie Pielech.