8/06/2021. Komplet wtorkowych rezultatów młodzieży EKOBALL STAL SANOK

Juniorzy starsi:
⚽ EKOBALL STAL SANOK 5-4 KARPATY KROSNO
Bramki: Krystian Kalemba – 3, Wiktor Łuczycki – 2
O tym pełnym dramaturgii spotkaniu – artykuł niżej.
__________________
Juniorzy młodsi:
⚽ EKOBALL STAL SANOK 1-0 START RYMANÓW
Bramka: Brajan Milczanowski
W meczu „bez historii” lepsi okazali się nasi piłkarze, którzy dzięki trafieniu Brajana Milczanowskiego w końcówce meczu zaksięgowali na swym koncie komplet punktów.
⚽ Drużyna juniorów młodszych dodatkowo wzbogaciła się o dwa punkty, dzięki walkowerowi przyznanemu za mecz z Karpatami Krosno w dniu 28/05/2021 (wynik na boisku 4-4). Powodem przyznania walkowera była gra nieuprawnionych piłkarzy w zespole rywala.
_____________________
Trampkarze młodsi:
EKOBALL STAL SANOK 3-3 SIARKA TARNOBRZEG (1-2)
Bramki: Karol Masłowski, Miłosz Sołtysik, samobój.
Siarka prowadziła w początkowej fazie meczu 2-0. Nasi piłkarze nie tylko doprowadzili do wyrównania, ale i wyszli na prowadzenie 3-2 po bramkach Masełka, Suareza oraz samobójczym trafieniu gości. Niestety nie udało się korzystnego rezultatu dociągnąć do ostatniego gwiazdka sędziego. Wynik remisowy jak najbardziej zasłużony. Mimo straty punktów trampkarze młodsi Ekoball nadal prowadzą w tabeli.
____________________
Młodzicy starsi:
KARPATY KROSNO 4-1 EKOBALL STAL SANOK (1-0)
Bramka: Antoni Rajtar
Passa czterech meczów bez porażki została przerwana w Krośnie. Był to mecz stojący na niezłym sportowym poziomie. Wszystkie bramki gospodarze zdobyli po kontrach i wcześniejszych stratach piłki po wykonywaniu przez nasz zespół stałych fragmentów gry. Honorową bramkę dla Ekoballu zdobył ładnym strzałem głową Antoni Rajtar. W wyniku wielu sytuacji podbramkowych, końcowy rezultat mógł brzmieć równie dobrze 9-9 lub 10-10, jednak wspaniale bronili bramkarze obydwu zespołów. Zwycięstwo z przebiegu gry „ciut” za wysokie…
_________________
W zał. fotki z Krosna (mlodzicy starsi) oraz z Bykowiec (trampkarze młodsi).
UDOSTĘPNIJ