Eliminacje Deichmann Minimistrzostwa 2019 w Sanoku – plan gier pierwszej serii spotkań [AKTUALIZACJA]

Aktualna rozpiska z godziny 18:30

Dopiero tuż po publikacji harmonogramu pierwszej serii gier, kilku trenerów „przypomniało” sobie, że w niedzielę ma mecze ligowe oraz inne przeciwwskazania, wobec czego możliwe były trzy rozwiązania – nierozegranie około 30 meczów, przyznanie walkowerów, odwołanie zupełne kolejki lub zmiana harmonogramu i przesunięcie rozpoczęcia rozgrywek na wczesne godziny poranne.

Powyżej znajduje się aktualna rozpiska.

PROŚBA DO WSZYSTKICH TRENERÓW – szanujmy nie tylko swój czas, ale również innych… To już czwarty rozpis – i ostatni – na najbliższą niedzielę. Dostosowujemy się praktycznie do każdego, tworząc „koncert życzeń”, dlatego wszelkie niedogodności co do drugiego terminu gier, proszę nadsyłać dziś do godziny 24:00. A druga kolejka już w środę – 1 maja 2019.

Wobec wielu sprzeciwów co do gry we wszystkie niedziele (co okazało się dopiero dzisiaj), podczas trwania meczów 1 kolejki, każdy z trenerów niech będzie przygotowany na wiążące wpisy – kiedy MOŻE, a kiedy NIE MOŻE grać (z uwzględnieniem każdej soboty i każdej niedzieli majowej).

Przypominamy, że niedzielne terminy determinują mecze ligowe, przez co w soboty boiska Ekoball są zajęte również cały dzień, a nie to, że na stadionie uwielbiamy spędzać każdą całą niedzielę!

Jeżeli będzie życzenie, by grac w soboty, dostosujemy się, jednak wówczas mecze będą rozgrywane na Orlikach lub na Błoniach.

Bardzo prosimy o konsultację trenerów również z rodzicami, by nie okazało się w trakcie, że nic nie wiedzieliśmy np. o Pierwszej Komunii, szkoleniu, weselu trenera, rocznicy, wycieczce, itp…


Boiska EKOBALL w Bykowcach

W kat. U-13 pauzuje Wybrzeże Kości Słoniowej.

W kat. U-9 oraz U-11 wszystkie drużyny rozegrają po 5 meczów.

Kategoria bambini przywita dzieci 4 meczami w ciągu dnia.

Następna kolejka Deichmanna planowana jest na środę 1 maja 2019. Harmonogram ukaże się do soboty.

Szczegóły na stronie www.kochamsport.pl w zakładce SANOK. Tam też należy sprawdzać harmonogramy, tabele, klasyfikacje strzelców, etc.

UDOSTĘPNIJ