26/08/2021 Remisowy dwumecz EKOBALL STAL SANOK vs STAL STALOWA WOLA

Juniorzy starsi EKOBALL STAL SANOK występujący w grupie mistrzowskiej podkarpackiej ligi, zremisowali na wyjezdzie ze Stalą Stalowa Wola 1-1. Bramkę dla naszych piłkarzy zdobył z rzutu karnego Łukasz Piotrowski, który…. od 60 minuty stanął miedzy słupkami wskutek kontuzji Uluszczaka. W 90 minucie meczu szalę zwycięstwa na naszą korzyść mógł przechylić Maciej Zagórda, jednak nieczysto trafił w piłkę w idealnej sytuacji.
Juniorzy starsi:
STAL STALOWA WOLA 1-1 EKOBALL STAL SANOK (0:1)
Bramka: Łukasz Piotrowski (k.)
___________________________
Trampkarze młodsi w swym debiucie na Wierchach również podzielili sie punktami z rywalem ze Stalowej Woli. Był to piękny mecz, pełen dramaturgii, a zdaniem doświadczenego sędziego Rafała Komańskiego był najlepszym spotkaniem w tej kategorii wiekowej, jaki sędziował w życiu. Do przerwy sanoccy piłkarze po koncertowej grze prowadzili 2-0, choć wynik 7-0 również nie krzywdziłby gości, niestety mimo niezliczonych okazji bramkowych, nie udało sie strzelić co najmniej ćwiartki części stworzonych „setek”. Po zmianie stron i zdobyciu trzeciej bramki dla Ekoballu, nastąpiło kilka zmian w drużynie, a okres chwilowego przestoju goście skrzętnie wykorzystali, zdobywając dwa gole w krótkim odstępie czasu. Później atak gonił atak z jednej i drugiej strony, poprzeczka za poprzeczkę, interwencja za interwencję, do tego kilkakrotne wybicia z linii piłki przez stoperów. W końcu padło wyrównanie na 10 minut orzed końcem. W ostatnich fragmentach meczu zarówno jedni i drudzy walczyli o pełną pulę, jednak bramki już nie padły. To był piekny mecz, w zimnie i deszczu, rozgrywany na bardzo dużej intensywności od pierwszej do ostatniej minuty. Mimo niedosytu i sportowej złości wśród piłkarzy, którzy zdawali sobie sprawę, że powinni zamknąć mecz w pierwszej połowie, należały im się gromkie brawa od kibiców rodziców, jakie też otrzymali.
Trampkarze młodsi:
EKOBALL STAL SANOK 3:3 STAL STALOWA WOLA (2:0)
Bramki: Dominik Jakieła, Oskar Kaczyński, Patryk Radwański
W zał. fotki z meczu trampkarzy młodszych.
_________________________
W najbliższym czasie czeka nas prawdziwy maraton meczowy.
W piątek trzy mecze (młodzików starszych ze Stalą Rzeszów, młodzików młodszych z Zagórzem oraz trampkarzy starszych z DAP Dębica), w sobotę grają seniorzy (w Przemyślu z Polonią), w niedzielę juniorzy starsi Błękitnymi Ropczyce oraz juniorzy młodsi Polonią Przemyśl. W poniedziałek przerwa i we wtorek kolejnych sześć spotkań młodzieży rozgrywanych w ramach trzeciej serii lig wojewódzkich.