15/09/2021 – zwycięstwo trampkarzy młodszych na boisku lidera – relacje

CZARNI JASŁO 1:2 EKOBALL STAL SANOK
Bramki: Gabriel Firlit, Milosz Tymoczko
11/09/2021 – STAL ŁAŃCUT 2:3 EKOBALL STAL SANOK
_________________________________________________
Trampkarze starsi (rocznik 2007) – trener Tomasz Mateja:
11/09/2021 – EKOBALL STAL SANOK 7:2 UKS SMS STAL MIELEC
14/09/2021 – ORZEŁ PRZEWORSK 3:7 EKOBALL STAL SANOK
Relacja trenera: Dwa mecze ligowe, w których odnosimy dwa zwycięstwa. W sobotnim spotkaniu pokonujemy UKS SMS Stal Mielec 7-2. W meczu tym posiadaliśmy zdecydowaną przewagę i od samego początku stwarzaliśmy sobie sytuacje bramkowe. Strzelanie rozpoczął Jasiek po ładnej akcji zespołowej, drugą bramkę strzela głową Suarez. W końcówce pierwszej połowy dwie bramki dokłada Kondzio. Międzyczasie tracimy bramkę i na przerwę schodzimy z wynikiem 4-1. Po przerwie dwie bramki strzela Borys oraz jedną Mati. Druga część spotkania troszkę słabsza w naszym wykonaniu, przy wysokim wyniku pojawiło się zbyt dużo gry indywidualnej, co sprawiło, że mecz już nie był tak dynamiczny jak na początku.
Całe spotkanie kończy się naszym zwycięstwem 7-2 z czego bardzo się cieszymy.
Wtorkowy wyjazd do Przeworska wisiał na „włosku”, udało się jednak skompletować kadrę i z małymi obawami wyruszyliśmy w drogę do rywala, który nigdy na wyjeździe nam nie leżał. Zaczynamy spokojnie czekając co zrobi przeciwnik. Pierwszą bramkę zdobywa Kondzio po podaniu Matiego. Cztery minuty później sytuacja się odwróciła i to Kondzio asystował Matiemu. Na 3-0 Podwyższa Karol Materna po podaniu Matiego. Gdy wydawało się, że jest już po meczu i mamy wszystko pod kontrolą, w ostatnich dwóch minutach pierwszej połowy w bardzo głupi sposób tracimy dwie bramki i na przerwę schodzimy z wynikiem 3-2. W przerwie chyba po raz pierwszy tak męska rozmowa. Początek drugiej połowy to ataki gospodarzy i małe zamieszanie w naszej drużynie. Sytuację uspokoił Suarez, któremu kompletnie nie wyszła wrzutka a rzutu rożnego, ale na tyle nie wyszła, że piłka sama znalazła się w siatce z małą pomocą obrońców. Chwilę później Mati w swoim stylu zdobywa kolejną bramkę. W końcówce spotkania następne trafienie zalicza Kondzio po zagraniu Matiego, a wynik zamyka ten ostatni po dobrym podaniu Ostrego.
Brawa dla zawodników za to że dali radę. Kacper po raz pierwszy zostawił rękawice i rozegrał mecz w polu.
Ekoball Sanok – UKS SMS Stal Mielec 7-2 (4-1) br. Król 2, Andrzejewski 2, Mateja, Sołtysik, Czerwiwiec
Skład: Pelczarski, Andrzejewski, Januszczak, Kloc, Żak, Materna, Czerwiwiec, Król, Mateja, Lemko, Sołtysik, Jasiński, Czaja, Pielech.
Ekoball Sanok – Orzeł Przeworsk 7-3 (3-2) br. Mateja 3, Król 2, Sołtysik, Materna.
Skład: Pelczarski, Lemko, Andrzejewski, Kloc, Żak, Materna, Sołtysik, Król, Mateja, Czerwiwiec, Ostrowski, Pielech, Czaja, Nowicki, Cielepak
___________________________________________________
Trampkarze młodsi (rocznik 2008) – trener Adam Florek
CZARNI JASŁO 1:2 EKOBALL STAL SANOK
Relacja trenera: Dla takich meczów warto pracować z młodymi piłkarzami… Do „jaskini lwa” pojechaliśmy ogołoceni że składu. Wczoraj przed wyjazdem późnym wieczorem dostałem info że 5 zawodników zachorowało i nie pojadą… W autokarze zebrało się 14 zawodników w tym 2 bramkarzy. Podczas rozgrzewki powrotnej kontuzji dostał Dominik Jakieła, w związku z czym automatycznie Aleks Stroka, który miał bronić, zagrał na środku pomocy.
Sam mecz to prawdziwa bomba emocji. Nie jestem w stanie opisać ile sił i zaangażowania włożyli dziś chłopcy z 2008 rocznika…cały mecz skupieni, niestrudzeni i cierpliwi w grze, którą sobie omówiliśmy przed meczem. Pierwszą połowę kończymy z wynikiem 0-1 a strzelcem okazał się Gabryś Firlit.
Kolejne minuty to sumienne bieganie, przesuwanie i szukanie kontry z dobrze grającym przeciwnikiem, który miał całą osiemnastkę do dyspozycji.
Akcja za akcją. Ząb za ząb… mamy wolnego w lewym sektorze. Do piłki podchodzi Miłosz Tymoczko i przepięknym strzałem w długi róg podwyższa wynik na 0-2. Do końca zostało 20 minut. W tym czasie straciliśmy bramkę po stałym fragmencie gry lecz korzystny wynik udaje nam się utrzymać. 3 punkty jadą dziś z Jasła do Sanoka.
Podsumowując to szalone popołudnie chciałbym pochwalić wszystkich dzisiejszych bohaterów. Jeden zmiennik na ławce, dwóch bramkarzy na murawie i Oskar Karczyński, który mimo kontuzji chciał pomóc drużynie, co oczywiście uczynił.
Myślę że poziom szczęścia u chłopaków jest porównywalny z poziomem zmęczenia…
Skład:
Adam Knurek cały mecz na bramce
Rajtar Antoni
Cyran Tomasz
Proćko Michał
Tymoczko Miłosz
Mielecki Jakub
Zioło Bartosz
Alex Stroka bramkarz jako pomocnik
Wilusz Krzysztof
Gabriel Firlit
Janusz Ksawery
Sztorc Miłosz
Dominik Jakieła ( nie wystąpił z powodu kontuzji na rozgrzewce)
STAL ŁAŃCUT 2:3 EKOBALL STAL SANOK
Relacja trenera po meczu w Łańcucie:
Ważne 3 punkty lądują na konto Ekoball Sanok w tabeli trampkarza młodszego. Mecz zaczynamy odważnie i z przekonaniem. Tworzymy dzięki temu 3 akcje bramkowe które niestety marynujemy. Brak skuteczności mści się na nas i tracimy bramkę. Fakt ten podział pobudzająco na drużynę i na przerwę schodzimy z remisem 1-1. Strzelcem wyrównującej bramki okazał się Dominik Jakieła, który uderzył bardzo ładnie z dystansu.
Naszym zadaniem na drugą część meczu było szybkie przejęcie inicjatywy, strzelenie kolejnych bramek i uspokojenie gry. Po wielu sytuacjach ponownie przeciwnik wychodzi na prowadzenie i znowu musimy gonić wynik. Chłopaki byli mocno zdeterminowani by nadrobić straty, i szybko udaje się zdobyć drugą bramkę. Strzelcem po pięknym wyjściu do piłki prostopadłej okazuje się Jakub Mielecki, który całą akcję kończy pewnym strzałem w dłuższy róg bramki.
Mecz wydaje się być pod naszą kontrolą ale brakuje kropki nad i… którą ostatecznie postawił Bartek Zioło wykańczając dośrodkowanie włączającego się bocznym sektorem Tomka Cyrana.
Zwycięstwo ważne i zasłużone. Cenne punkty przywozimy do Sanoka.
Po wizycie w Łańcucie po raz kolejny chciałbym podkreślić, jak wiele starań wkłada nasz KLUB w utrzymaniu perfekcyjnych warunków do trenowania.
Skład:
Paweł Romaniak
Adam Knurek
Antoni Rajtar
Jakub Bańczak
Miłosz Tymoczko
Michał Proćko
Bartosz Zioło
Dominik Jakieła
Zachary Jaklik
Jakub Mielecki
Patryk Radwański
Krzysztof Wilusz
Miłosz Mrozek
Tomasz Cyran
Gabryś Firlit
Trener – kierownik- opiekun – wychowawca Adam Florek
UDOSTĘPNIJ