Wyniki młodzieży (wtorek / środa)

  Juniorzy starsi:
  STAL RZESZÓW 3-0 EKOBALL STAL SANOK

  Juniorzy młodsi:
  WISŁOKA DĘBICA 1-1 EKOBALL STAL SANOK
  Bramka: Mateusz Błażowski

  Młodzicy starsi:
  EKOBALL STAL SANOK 3-1 SOKÓŁ NISKO
  Bramki: Kuba Mielecki, Kuba Bańczak, Olek Kowalik

  Młodzicy młodsi:
  EKOBALL STAL SANOK 0:9 KARPATY KROSNO
  Trampkarze starsi – pauza
  Trampkarze młodsi – pauza
  Fotki z dzisiejszego spotkania młodzików starszych rozegranego na obiektach Ekoball w Bykowcach.
  ____________________________________________
  Relacje trenerów z rozegranych spotkań:
  Sebastian Jajko – trener juniorów starszych:

  STAL RZESZÓW – EKOBALL STAL SANOK 3:0
  Ekoball: Uluszczak – Błażowski, Florczak, Piotrowski, Wójcik, Słuszkiewicz (80 Buczek), Pielech (80 Pelc), Solon , Florian (70 Nowosielski), Kalemba (45 Strzęciwilk), Łuczycki (20 Mermer).

  Moim zawodnikom należą się ogromne słowa uznania za walkę w ekstremalnych warunkach, bo gra w upale, w samo południe, na boisku ze sztuczną nawierzchnią, bez możliwości skorzystania z szatni i łazienki z pewnością zasługuje na takie określenie. Swoją drogą po raz kolejny przekonaliśmy się, jak fantastyczne boiska mamy do dyspozycji w Sanoku!

  Optyczną przewagę od początku posiadali gospodarze, ale to my pierwsi stworzyliśmy groźną akcję – Krystian Kalemba minął obrońców, ale jego strzał z dość ostrego kąta obronił najpierw bramkarz, a później obrońca. Broniliśmy się mądrze i skutecznie, wyprowadzając kontry, których motorem napędowym byli boczni pomocnicy – Słuszkiewicz i Florian. Niestety, nasza siła ofensywna już w 20 minucie została osłabiona z powodu kontuzji Łuczyckiego. W drugiej połowie ataki gospodarzy przybrały na sile, a że na boisku pojawili się młodzi chłopcy z rocznika 2005, bramki wydawały się kwestią czasu. I tak się niestety stało. Ostatnie pół godziny to dominacja Stali zakończona trzema bramkami. Mimo to jestem zadowolony z postawy drużyny, dopóki były siły udało nam się realizować założenia taktyczne, a przede wszystkim wygraliśmy sporo pojedynków indywidualnych z wyżej notowanym przeciwnikiem.

   

  UDOSTĘPNIJ