Sobotnio-niedzielne rezultaty młodzieży EKOBALL STAL SANOK

Juniorzy starsi:
EKOBALL STAL SANOK 1-4 STAL STALOWA WOLA
Bramka: Łukasz Piotrowski
Skład: Jagniszczak – Błażowski, Piotrowski, Zych, Wójcik, Makarski (75 Gawlewicz), Szomko (75 Solon), Słapiński, Florian (46 Słuszkiewicz), Łuczycki (70 Janusz), Kalemba
Trener Sebastian Jajko: Mecz był zdecydowanie bardziej wyrównany niż wskazuje na to wynik. W pierwszej połowie grający z wiatrem goście posiadali lekką optyczną przewagę, ale podobnie jak my nie stworzyli czystej sytuacji strzeleckiej. Niestety, wyciągnęliśmy do nich pomocną dłoń i po rzucie wolnym, serii naszych błędów w obronie ich napastnik otrzymuje prezent w postaci piłki na 5 metrze, którą pakuje do siatki, przy naszej biernej postawie. Drugą połowę zaczynamy agresywniej wierząc w odrobienie strat, tym bardziej że od 65 minuty Stalówka gra w osłabieniu. Niestety, doświadczenie i ogranie gości bierze górę i dwa razy wyprowadzają bardzo ładne kontry, podwyższając wynik. W międzyczasie Jagniszczak broni jeszcze rzut karny. Na 10 minut przed końcem Piotrowski finalizuje zespołową akcję i przez następnych kilka minut mamy kilka sytuacji, z których co najmniej dwie powinny zakończyć się bramkami. Najpierw Kalemba przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem gości, a za chwilę Błażowski po rzucie rożnym główkuje minimalnie niecelnie. Tuż przed końcowym gwizdkiem strzał z 30 metrów zawodnika gości odbija się od spojenia i wpada do bramki. Trochę szkoda tego meczu, bo co najmniej punkt był w naszym zasięgu.
__________________________________________
Młodzicy starsi:
TEAM PRZECŁAW 1-2 EKOBALL STAL SANOK
Bramki: Patryk Radwański-2
Skład: Romaniak Paweł, Stroka Alex, Rajtar Antoni, Bańczak Jakub,
Sztorc Miłosz, Bil Franciszek, Matuszewski Adam, Proćko Michał, Mielecki Jakub, Jakiela Dominik, Janusz Ksawery, Mleczko Michał, Radwański Patryk, Zioło Bartosz, Cyran Tomasz, Tymoczko Miłosz
Dziesiąty mecz, dziesiąte zwycięstwo młodzików starszych. Awans i pierwsze miejsce na trzy kolejki przed końcem zapewnione.
Trener Adam Florek: Bardzo ciekawym spotkaniem przypieczętowaliśmy awans. Mecz obfitował w walkę biegową, siłową i składne akcje ofensywne. Obie ekipy chciały wygrać to spotkanie aczkolwiek to my wychodzimy bardziej zdecydowani i już na początku kreujemy 2 bramkowe sytuacje. W jednej z nich bramkarz wybronił 1 na 1 z Patrykiem Radwańskim. Potem ten sam zawodnik był faulowany ale utrzymał się na nogach i biegł znowu sam na sam z bramkarzem lecz sędzia o dziwo zagwizdał faul zamiast puścić akcje na naszą korzyść. Do przerwy z czterech sytuacji wykorzystujemy jedną i z taką zaliczką bramkową kończymy pierwsza połowę. Strzelcem okazuje się Patryk „Żyła” Radwański.
Druga odsłona jest bardzo podobna do pierwszej. Dużo sytuacji bramkowych lecz to gospodarze strzelają nam bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego gdyż wiatr wiał na tyle mocno że piłka powędrowała w długi róg Alexa Stroki.
Chłopaki zostali podrażnieni tą sytuacją i mocno zaatakowali przeciwnika. Patryk Radwański jedną z takich sytuacji wykańcza strzałem i zdobywa drugiego gola w tym meczu.
Gratuluję CAŁEJ EKIPIE 2008 za awans przed zakończeniem ligi. Tutaj liczy się każdy i chłopaki zdają sobie sprawę, że trzeba tworzyć kolektyw i być ze sobą na dobre i złe.
____________________________________________
Trampkarze młodsi:
RESOVIA RZESZÓW 8-1 EKOBALL STAL SANOK
Bramka: Konrad Król
Skład: Pielech Kacper, Andrzejewski Borys, Januszczak Karol, Czerwiwiec Jan, Kloc Szymon, Masłowski Karol, Sołtysik Miłosz, Pelczarski Damian, Król Konrad, Mateja Mateusz, Ostrowski Przemek, Rolnik Eryk
Trener Tomasz Mateja: Pomimo wysokiej przegranej po raz pierwszy od dawna byłem zadowolony z postawy zespołu. Pojechaliśmy do Rzeszowa z jednym zmiennikiem co wiązało się z tym, że grając przeciwko takiej drużynie jak Resovia każdy nasz zawodnik będzie musiał dać z siebie 150%. W całym meczu drużyna gospodarzy była oczywiście lepsza i przez cały czas kontrolowała mecz. My jednak po raz pierwszy od bardzo dawna byliśmy drużyną, w końcu była komunikacja, podpowiadanie, pomoc koledze oraz motywowanie się po każdej straconej bramce. Parę bramek wpadło bo bardzo prostych błędach w ustawieniu ale grając przeciwko drużynie, która ma wyselekcjonowanych zawodników na równym i bardzo dobrym poziomie takie błędy po prostu musiały się przydarzyć. Mam nadzieję że właśnie ten mecz udowodnił chłopakom, iż umiejętności też mają już niemałe i w końcu wrócimy do gry z początku rundy. Jedyną bramkę zdobywamy po bardzo ładnej akcji (chyba najładniejszej w całym spotkaniu) Matiego i Masełka, którą wykończył Kondzio.
________________________________________
Młodzicy młodsi:
CZARNI JASŁO 5-0 EKOBALL STAL SANOK
_______________________________________
Juniorzy młodsi – mecz z Resovią przełożony na 14.10.
_______________________________________
Trampkarze starsi – mecz z Lubaczowem przesunięty na najbliższą środę – 7.10.
______________________________________
Młodzicy okręg. – pauza.
UDOSTĘPNIJ