Sobotnie wyniki młodzieży EKOBALL w rozgrywkach wojewódzkich lig młodzieżowych

Sobotnie wyniki młodzieży EKOBALL w rozgrywkach wojewódzkich lig młodzieżowych:

Juniorzy młodsi:
EKOBALL SANOK 5:0 BŁĘKITNI ROPCZYCE

Juniorzy starsi:
DAP DĘBICA 1:0 EKOBALL SANOK
Bramka stracona w doliczonym czasie gry.

Trampkarze starsi:
EKOBALL SANOK 7:0 APPN MIELEC

Trampkarze młodsi:
ORLIK PRZEMYŚL 3:1 EKOBALL SANOK

Jutro, tj. 20 października 2019 (niedziela), na stadionie Ekoball w Bykowcach kolejne dwa mecze:

Młodzicy starsi:
EKOBALL SANOK : ORZEŁ PRZEWORSK, godz. 11:30

Młodzicy młodsi:
EKOBALL SANOK : KARPATY KROSNO, godz. 10:00
______________________________

Sprawozdanie trenera juniorów starszych, Sebastiana Jajko z meczu w Dębicy:

MKS DAP Dębica – Ekoball Sanok 1-0 (0-0)

Ekoball: Jagniszczak – Błażowski, Borowski, Zych, Marcinik, Janusz (80 Solon), Słapiński, Piegdoń, Wójcik (65 Florczak), Piotrowski (90 Kłodowski), Łuczycki

W porównaniu z pierwszym meczem obu drużyn w tej rundzie w naszym składzie zabrakło aż sześciu zawodników, a gospodarze wystąpili w optymalnym zestawieniu, byli więc faworytem tego spotkania. Początek mógł zacząć się wyśmienicie, jednak bardzo dobra sytuacja z naszej strony nie została skutecznie wykończona przez Wiktora Łuczyckiego, który nie wykorzystuje prezentu od obrony gospodarzy, trafiając wprost w ręce bramkarza. Gra w tej części spotkania była wyrównana, obie ekipy miały swoje szanse, jednak bez efektów bramkowych. W drugiej części gry lekka przewaga gospodarzy, wraz z upływem czasu tworzą coraz groźniejsze akcje, kilka razy świetnie interweniuje Jagniszczak. Niestety, w doliczonym czasie gry tracimy bramkę. Chwilę później bohaterem meczu zostaje bramkarz DAPu, który fantastycznie broni uderzenie Łuczyckiego głową, ratując tym samym zwycięstwo swojego zespołu. Bardzo dziękuję zawodnikom juniorów młodszych, Michałowi Słapińskiemu i Kacprowi Zychowi, którzy po rozegraniu połowy meczu na Wierchach w swoim zespole , pojechali z nami do Dębicy, dzięki czemu mogłem skorzystać z kilku zmienników. Do końca rundy pozostały trzy spotkania, które przede wszystkim posłużą nam do testowania nowych ustawień pod kątem przyszłego sezonu.
_____________________________

Relacje z wszystkich rozegranych spotkań, a także fotki z meczów „u siebie” w poniedziałek. Załączone zdjęcia przedstawiają składy wyjściowe obydwu juniorskich drużyn w dzisiejszych spotkaniach.

UDOSTĘPNIJ