POLSKA : SŁOWENIA – ważne informacje przed wyjazdem!

Już w najbliższy wtorek, 19 listopada 2019 wyjeżdżamy do Warszawy na ostatni mecz eliminacji do Mistrzostw Europy w 2020r. Przeciwnikiem naszej Kadry będzie reprezentacja Słowenii, której ulegliśmy w Lublanie 0-2. O tym, że będzie to znakomity mecz, nie trzeba nikogo przekonywać, wszak nasi piłkarze oprócz tego, że będą żądni rewanżu, walczą jednocześnie o rozstawienie z pierwszego koszyka podczas EURO. Wszystko wskazuje na to, że zagramy w najmocniejszym składzie, z Glikiem, Krychowiakiem i Lewandowskim na czele. Niestety bez Milika i Rybusa, którzy doznali drobnych kontuzji. Rekompensatą ich nieobecności będzie za to oficjalne pożegnanie jednego z najlepszych bocznych obrońców w historii reprezentacji – Łukasza Piszczka, który ma wyjść w podstawowym składzie, zagrać ok. 30 minut i zejść przy owacji na stojąco 58 tysięcy kibiców. Podobne pożegnanie w kadrze, którego byliśmy świadkami na żywo, w meczu z Islandią miał Artur Boruc przed trzema laty.

O atmosferze Stadionu Narodowego nikomu nie trzeba specjalnie mówić. Przeżycie, będąc na meczu kadry Polski jest niesamowite, nieważne, czy ktoś jest pierwszy czy dziesiąty raz. Szczególna atmosfera panuje w tym miejscu od momentu, gdzie przy komplecie publiczności odśpiewany hymn powoduje, że na plecach pojawiają się tzw. „ciary”. Później już, każdy w amoku czeka na bramki biało-czerwonych, potęgujące wspaniały świąteczny nastrój. Po takim meczu nawet kości po wielogodzinnej podróży „tam i z powrotem” nie bolą…

Szczegóły wyjazdu:

* Zbiórka – parking KAUFLAND, godzina 9:30, wyjazd 9:45
* Dwudaniowy obiad w Białobrzegach 15:30-16:30
* Przyjazd do Warszawy: ok. 18:00;
* Dojazd na parking przy Stadionie Narodowym: 19:00
* Czas wolny pod stadionem (na zakup szalików, pamiątek, koszulek, fotki) do godz. 19:15
* Wejście na stadion: 19:30 – 19:45
* Rozgrzewka: 20:15
* Hymny: 20:40
* Mecz: POLSKA – SŁOWENIA: 20:45
* Wyjazd ze Stadionu: 23:30
* Pizza: 00:00 – 1:00
* Powrót do Sanoka – ok 7:00 (środa)

* OBOWIĄZKOWO zabieramy ze sobą dokument tożsamości (dowód osobisty, paszport lub legitymację szkolną, gdyż każdy wchodzący na stadion jest sprawdzany z danymi na bilecie)

** Dzieci, które jadą z rodzicami podczas wyjazdu znajdują się pod opieką rodziców.

*** Dla dzieci, które jadą bez opieki rodziców, OBOWIĄZKOWO należy donieść pisemną zgodę na wyjazd dziecka do Warszawy w dniach 19-20.11.2019. Prosimy również o odbiór dziecka po powrocie z Warszawy o wyznaczonej godzinie. Będziemy dzwonić z trasy, jeśli okaże się, że wracamy szybciej lub później niż jest to zaplanowane.
WAŻNE: proszę nie wyciszać w nocy telefonów, i mieć go ciągle przy sobie (bo takie przypadki podczas poprzednich wyjazdów bywały).

Z UWAGI na późną porę rozgrywania meczu, mimo, że prognozy nie przewidują jeszcze minusowej temperatury, należy zabrać ze sobą ciepłe ubranie.

Do plecaka i autobusu warto zabrać kocyki i poduszeczki, bo z doświadczenia wiemy, że 95% załogi w autobusie zasypia i takie gadżety bardzo się przydają.

KTO MA MOŻLIWOŚĆ – UBIERA SIĘ NA BIAŁO-CZERWONO, bierze szaliczki, czapeczki, itp. Twarze wymalujemy w autokarze.
_____________________________________

Uwaga: Jeszcze trzy osoby mogą się zapisać na wyjazd. Kto pierwszy ten lepszy. Informacje o zapisach – dwa posty niżej.
_____________________________________

Wtorkowa „eskapada” będzie już dwunastym wyjazdem na mecz do stolicy naszego kraju! Poniżej kilka fotek z poprzednich wyjazdów.

UDOSTĘPNIJ