Ligowe wyniki naszych drużyn osiągnięte w miniony weekend

Seniorzy:
Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK 2:0 PARTYZANT TARGOWISKA (2:0)
Bramki: Seweryn Zajdel, Kacper Słysz

Juniorzy starsi:
EKOBALL SANOK 6:0 PRZEŁOM BESKO (1:0)
Bramki: Wiktor Łuczycki – 2, Krystian Piegdoń – 2, Nikodem Janusz, Jan Mermer

Trampkarze starsi:
SIARKA TARNOBRZEG 7:0 EKOBALL SANOK (4:0)

Trampkarze młodsi:
EKOBALL SANOK 0:1 STAL MIELEC (0:0)

Młodzicy starsi:
JKS JAROSŁAW 4:4 EKOBALL SANOK (1:2)
Bramki: Konrad Król – 3, August Filipczak

Młodzicy młodsi:
AP WIKI SANOK 4:0 EKOBALL SANOK (2:0)
_________________________________

W poniedziałek, 28.10.2019 na mecz do Rzeszowa udaje się ekipa juniorów młodszych, gdzie rozegrają mecz z miejscową Resovią. Wyjazd godz. 14:00
_________________________________

Relacja trenera Sebastiana Jajko z wygranego meczu juniorów starszych z Przełomem:

Ekoball Sanok – Przełom Besko 6-0 (1-0)
Bramki: Łuczycki 2 (36, 75), Piegdoń 2 (52, 66), Janusz (79), Mermer (88)
Ekoball: Jagniszczak – Błażowski (80 Kłodowski), Borowski, Piotrowski (46 Florczak), Marcinik, Szul (46 Janusz), Pielech (75 Mermer), Piegdoń, Wójcik, Słuszkiewicz (65 Solon), Łuczycki.

Mecz z Przełomem, szczególnie w pierwszej połowie, nie był porywającym widowiskiem. Oczywiście posiadaliśmy przewagę, ale sporo było w naszej grze niedokładności i nie do końca przemyślanych zagrań. Wynik powinien otworzyć Tomek Płaziak, ale w sytuacji sam na sam nie zdołał pokonać bramkarza gości. W odpowiedzi rywale również marnują świetną okazję – broni Jagniszczak. Na prowadzenie wychodzimy za sprawa Łuczyckiego, który ze spokojem finalizuje dobre podanie Piotrowskiego z głębi pola. Od tego momentu dominujemy na boisku, tym bardziej, że Przełom zmuszony jest grać w 10 (dwie żółte kartki dla ich zawodnika). W drugiej połowie wykorzystujemy wolną przestrzeń na boisku, na bramkę ambitnych rywali sunie atak za atakiem. Niektóre akcje są bardzo ładne (szczególnie trafienie na 2-0 Krystiana Piegdonia po podaniu Słuszkiewicza), inne wynikają z błędów przeciwnika. Bardzo aktywny w dniu dzisiejszym był Piegdoń, który inicjował wiele akcji ofensywnych. To on podwyższył na 3-0, dobijając z bliska piłkę do pustej bramki. Chwilę później w sytuacji sam na sam nie myli się Łuczycki, rehabilitując się za niewykorzystany rzut karny. Piątą bramkę zdobywa strzałem głową Nikodem Janusz, a strzelanie tego dnia kończy Janek Mermer. Na pochwałę zasłużyli również zawodnicy wchodzący z ławki, każdy wniósł do gry sporo świeżości i pewności. Za tydzień kolejny mecz, w którym doskonalić będziemy nowe warianty ustawienia.
______________________________

Relacja trenera Tomasza Matei po meczu z JKS Jarosław:

Przedostatnia kolejka młodzika starszego przyniosła nam wyjazdowy remis. Mecz z JKS Jarosław okazał się bardzo dobrym widowiskiem gdzie zarówno jedna jak i druga strona postawiła na ofensywę. Bardzo dużo sytuacji bramkowych sprawiło, iż mecz ten naprawdę oglądało się z dużą przyjemnością. Nasza drużyna za sprawą Kondzia wyszła na dwubramkowe prowadzenie, jednak w samej końcówce pierwszej części tracimy bramkę po rzucie wolnym. W drugiej części spotkania nadal oglądaliśmy bardzo dobry i szybki mecz, jednak to gospodarze skuteczniej wykorzystali swoje szanse i zrobiło się 3-2 dla drużyny z Jarosławia. Bardzo szybko odpowiadamy bramką Gucia doprowadzając do remisu. Zespół JKS-u jeszcze raz wyszedł na prowadzenie, jednak i tym razem doprowadzamy do wyrównania za sprawą Kondzia. W ostatniej akcji spotkania wychodzimy 3×1 jednak nie udaje nam się zdobyć decydującej bramki. Wynik remisowy jak najbardziej zasłużony, gdyż z przekroju całego spotkania obie drużyny zagrały wyrównany mecz i przy odrobinie skuteczności tak nasi zawodnicy jak i zespół z Jarosławia mógł zgarnąć całą „pulę”

Słowa uznania dla wszystkich zawodników obu drużyn za bardzo dobre widowisko i kawał dobrej piłki młodzieżowej.

Do końca sezonu pozostaje jeszcze jeden mecz na który serdecznie zapraszamy wszystkich najwierniejszych kibiców.

Ekoball Sanok – JKS Jarosław 4-4 (2-1) br. Król 3, Filipczak A 1

Skład: Pielech Kacper, Nowak Jakub, Januszczak Karol, Żak Maksymilian, Filipczak Filip, Filipczak August, Mateja Mateusz, Król Konrad, Andrzejewski Borys, Żurek Kacper, Czerwiwiec Jan, Pelczarski Damian, Mielecki Jakub, Tymoczko Miłosz
___________________________

Relacja trenera Dawida Romerowicza po meczu ze Stalą Mielec:

Po wyrównanym spotkaniu ze Stalą Mielec minimalnie przegrywamy 0-1. Sam mecz słaby w naszym wykonaniu, mało sytuacji podbramkowych, dużo walki w środkowej części boiska. Z przebiegu gry wydawało się, że pojedynek zakończy się remisem, lecz po przypadkowej akcji przyjezdnych straciliśmy bramkę w samej końcówce. Do końca meczu chłopaki szukali wyrównania lecz nic nie chciało wpaść tego dnia. Przed nami pozostało dwie kolejki najbliższa derbowa u lidera z Karpatami w Krośnie i ostatnia na swoim boisku ze Stalą Łańcut.
________________________________

Na pozostałe relacje trenerów czekamy.

Fotorelacja na stronie fb (KLIK)

UDOSTĘPNIJ