Fotorelacja z meczu seniorów oraz komplet weekendowych wyników naszego Klubu

Geo-Eko EOKBALL STAL SANOK 2-2 STAL II MIELEC (1-0)
Do przerwy prowadzimy 1-0 po indywidualnej akcji i trafieniu Damiana Barana.
Goście wyrównują tuż po przerwie, w 47 minucie.
W 50 minucie meczu cudowną bramkę z dystansu (potężny strzał w okienko) zdobywa Kamil Jakubowski, po raz drugi wyprowadzając nasz zespół na prowadzenie.
Na 10 minut przed końcem meczu po faulu w polu karnym, mielczanie po strzale z 11 metrów doprowadzają do wyrównania.
To był dobry, szybki, ładny dla oka mecz.
Remis sprawiedliwy, aczkolwiek żal, że znów nie udaje się „dociągnąć” prowadzenia do końcowego gwizdka. Trzeci mecz z rzędu u siebie dostajemy rzut karny…
Z drugiej strony punkt należy szanować, gdyż Stal dwukrotnie ostemplowala konstrukcję naszej bramki. W doliczonym czasie gry z kolei fantastycznie Piotr Krzanowski wybronił piłkę meczową.
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma!
Za tydzień wyjazdowe derby z Karpatami Krosno. I tam w końcu musimy sięgnąć po trzy punkty!!

Pełna galeria: https://www.facebook.com/Klub-Sportowy-Ekoball-STAL-SANOK-578502095589514/photos/pcb.2972468932859473/2972285276211172

——————————-
Rezultaty młodzieży:
_________________________________________
Młodzicy starsi:
EKOBALL STAL SANOK 1-0 STAL STALOWA WOLA
Bramka: Bartek Zioło ’25
Dziewiąty mecz, dziewiąte zwycięstwo, zapewniony awans do grupy B na trzy kolejki przed zakończeniem rundy.
Trener Adam Florek: Kolejny mecz na 3 pkt i bardzo dobra ocena dla młodzików starszych Ekoball Sanok. Spotkanie było ciekawe dla zgromadzonych widzów. Obfitowało w wiele ofensywnych akcji z obu stron. Myślę, że szybko narzuciliśmy swoje tempo i swój styl w tym meczu. Kilkukrotnie obijaliśmy słupki bramki bramkarza ze Stalowej Woli. Dopiero strzał niezawodnego Bartosza Zioły znalazł drogę do bramki. Goście mogli zdobyć bramkę lecz kapitalne interwencje zaliczał dziś Adam Knurek.
Skład: Paweł Nanio, Adam Knurek, Tomasz Cyran, Antoni Rajtar, Jakub Bańczak, Miłosz Tymoczko, Bartosz Zioło, Michał Proćko
Ksawery Janusz, Patryk Radwański, Miłosz Sztorc, Dominik Jakieła,
Michał Mleczko, Jakub Mielecki
______________________________________
Juniorzy starsi:
KARPATY KROSNO 3-1 EKOBALL STAL SANOK
Bramka: Mermer ’39
Skład: Jagniszczak – Błażowski, Piotrowski, Łuczycki, Wójcik, Mermer (70 Zagórda), Pielech, Solon, Florian, Słuszkiewicz (45 Kalemba), Janusz (80 Nowosielski)
Trener Sebastian Jajko: W pierwszej połowie udało nam się zrealizować założenia przedmeczowe. Gospodarze przeważali i prowadzili grę, my czekaliśmy na okazje do kontry. Karpaty miały kilka okazji do zdobycia gola, ale świetnie interweniował Jagniszczak, a raz pomógł mu Wiktor Łuczycki, który z konieczności wystąpił dziś w roli obrońcy i świetnie się z niej wywiązał, wybijając piłkę zmierzającą do pustej bramki. Pod koniec tej części gry z rzutu wolnego dośrodkowuje Piotrowski, bramkarz gospodarzy odbija piłkę prosto pod nogi Mermera, który daje nam prowadzenie. W drugiej części obraz gry się nie zmienił, z tym że miejscowi są już skuteczniejsi i udaje się im wypracować trzy bramki. Z naszej strony najlepsze okazje mają Kalemba i Łuczycki, ale tym razem bramkarz nie popełnia błędu. Zasłużone zwycięstwo gospodarzy, dla moich zawodników brawa za walkę mimo problemów kadrowych, które w ostatnim czasie dotykały nasz zespół.
______________________________________
Trampkarze młodsi
CZARNI JASŁO 4-0 EKOBALL STAL SANOK
Trener Tomasz Mateja: Stara piłkarska prawda, że niewykorzystane sytuacje się mszczą sprawdziła się w ostatnim meczu dobitnie. Przegrywamy mecz, który mogliśmy rozstrzygnąć jeszcze przed przerwą. Niestety tym razem piłka nie chciała wpadać do bramki rywala. Obiektywnie patrząc nasza gra nie wyglądała najlepiej, więcej było wybijania niż składnych akcji, bardzo mało było wyjścia na pozycję. W drugiej połowie znów mamy dwie doskonałe sytuacje jednak bramkarz rywali bronił wyśmienicie. W końcówce strzelamy bramkę jednak sędzia dopatrzył się w niej spalonego. Czy był – zdania są podzielone, jednak arbiter liniowy uznał że był i jest to wersja ostateczna. Szkoda kolejnego spotkania które nie musiało zakończyć się porażką. Wiemy nad czym musimy pracować, jest tego bardzo dużo i tylko od nas samych i od podejścia do treningu będzie zależało czy poradzimy sobie z naszymi słabościami czy nie.
Skład: Pielech Kacper, Andrzejewski Borys, Januszczak Karol, Kloc Szymon, Żak Maksymilian, Lemko Alicja, Król Konrad, Mateja Mateusz, Sołtysik Miłosz, Czerwiwiec Jan, Pelczarski Damian, Rolnik Eryk, Ostrowski Przemek, Kowalik Olek.
______________________________________
Młodzicy młodsi:
EKOBALL STAL SANOK 1-3 SZÓSTKA JASŁO
Trener Damian Popowicz:
______________________________________
Młodzicy, kl. okręgowa
EKOBALL STAL SANOK 1-1 BIESZCZADY USTRZYKI DOLNE (1-0)
Trener Jakub Jaklik:
_____________________________________
Juniorzy młodsi
SMS STAL MIELEC 4-0 EKOBALL STAL SANOK
Trener Grzegorz Pastuszak (zastępstwo Adrian Milczanowski):
___________________________________
Trampkarze starsi – mecz z Resovią Rzeszów przełożony na inny termin.
UDOSTĘPNIJ