EKOBALL STAL SANOK – zwarci i gotowi, do tego w świetnej formie sportowej

Przedstawiamy skład naszego zespołu na rundę wiosenną 2021.
Foto: Tomasz Sowa.
Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK – wiosna 2021:
Górny rząd od lewej: trener Piotr Kot, Jakub Ząbkiewicz, Damian Niemczyk (grający drugi trener), Filip Pielech, Łukasz Piotrowski, Łukasz Tabisz, Mateusz Jagniszczak, Piotr Krzanowski, Kamil Adamiak, Karol Adamiak, Damian Baran, Dawid Gąsior, Robert Ząbkiewicz – kierownik drużyny.
Dolny rząd od lewej: Szymon Słysz, Krystian Jaklik, Kacper Słysz, Konrad Kaczmarski, Jakub Szomko, Krystian Kalemba, Piotr Lorenc, Sebastian Sobolak, Jurek Sabat.
Brak: Kamil Jakubowski, Wojciech Władyka, Wiktor Łuczycki, Michał Słapiński
  .
Czy zagramy w sobotę ?????? Czekamy na ostateczną decyzję Podkarpackiego ZPN do czwartku lub piątku.
Powody odwołania mogą być dwa: ogólnopolski całkowity lockdown (konferencja Prezesa Rady Ministrów we czwartek) lub brak gotowości kilku klubów poprzez niedopełnienie prostych formalności, co najprawdopodobniej zatrzyma całe rozgrywki. Oby wszystko nie zakończyło się jak w ubiegłym roku.
Na wczorajszej videokonferencji z udziałem prezesów czwartoligowych klubów nie zapadła jednoznaczna decyzja. Większość chce grać w najbliższą sobotę, kilka klubów chce przesunąć o tydzień, dwa, trzy tygodnie (jaki to ma cel i sens, wszak za tydzień pandemia się nie skończy?), inne kluby mają problemy z podpisaniem kontraktu, przyznaniem stypendium, a tylko tacy piłkarze zgodnie z wytycznymi mogą w lidze uczestniczyć. Jeżeli będzie ogólnopolska decyzja o zawieszeniu wszelkich rozgrywek – jest to zrozumiałe, bo NIE MAMY na to WPŁYWU, jeżeli jednak rozgrywki nie ruszą poprzez brak spełnienia wymogów, to już temat bardzo dyskusyjny…
___________________________________
UDOSTĘPNIJ