21/04/2021 Półfinał Okręgowego Pucharu Polski

KARPATY KROSNO vs. Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK
Stadion w Chorkówce, płyta sztuczna.
Relacja live pisana na fb:
Do przerwy 0-0
Na boisku w pierwszej części mamy wszystko oprócz bramek. Emocje, kartki, sytuacje bramkowe, a nawet pomiędzy mocnym słońcem i deszczem, piękną teczę.
W 32 minucie boisko z powodu kontuzji musiał opuścić Jakub Ząbkiewicz, którego zastąpił Kamil Adamiak.
Uważać musi Damian Baran,którego arbiter napomniał żółtym kartonikiem.
Po jednej sytuacji 100% z obydwu stron.
Mecz wyrównany, pełen walki.
Przed nami druga część meczu. Trzymajmy kciuki za sanockich piłkarzy!
—————-
Potężna przewaga Ekobalu Stali Sanok w drugiej połowie. Atak za atakiem, strzał za strzałem sunie na bramkę Karpat. Gospodarze oddali jeden strzał głową, który fenomenalnie obronił Piotr Krzanowski. Do końca meczu 20 minut.
—————-
Przed nami dogrywka.
Wspaniała gra Stalowców w drugiej połowie, kilkanaście strzałów na bramkę golkipera gospodarzy, głównie dzięki któremu Karpaty dotrwali do dogrywki. Czy wystarczy sił na tak szybką grę przez dodatkowe 30 minut? Czy wystarczy czasu na pokonanie bramkarza Krosna? A może o wszystkim zadecyduje seria rzutów karnych?
—————-
Koniec meczu.
Od 110 minuty gramy w dziesięciu. Drugi żółty kartonik, a w konsekwencji czerwony otrzymuje Kacper Słysz. W 115 minucie tracimy gola. Cóż z tego, że byliśmy zdecydowanie lepsi…. Przegrywamy. Tak właśnie wygląda piłka nożna… Nie zawsze wygrywa zespół, który przeważa i tworzy mnóstwo okazji. Chłopaków żal bardzo, bo zostawili na boisku serducho, mnóstwo sił i zdrowia i pokazali, że potrafią grać w piłkę na wysokim poziomie.
Takie mecze chcemy oglądać, wtedy nawet ewentualne porażki nie bolą aż tak bardzo, i kibice ZAWSZE będą po nich klaskać i dziękować za grę, zamiast gwizdać!
Filmiki z akcjami z meczu w tym obroniony rzut karny przez Piotra Krzanowskiego na profilu fb KS Ekoball Sanok
Skrót meczu:

UDOSTĘPNIJ