16/10/2021 – cztery mecze młodzieży za nami

Juniorzy starsi:
SMS JKS JAROSŁAW 3-1 EKOBALL STAL SANOK (1:1)
Bramka: Cyprych 15
Mecz kuriozum. Kończymy go w 9. Najpierw z boiska „za nic” wylatuje Słapinski w 55 minucie, a w 70 minucie czerwień otrzymuje nasz bramkarz (za drugą żółtą) Uluszczak. Kartka dla bramkarza jednak jak najbardziej prawidłowa. Mimo gry w podwójnym osłabieniu, w 90 minucie meczu doprowadzamy do wyrównania, jednak sędzia tylko z wiadomych sobie przyczyn nie uznaje gola. Nawet gospodarze nie wiedzieli o co chodzi…. Chwilę później tracimy trzecią bramkę, która ustala wynik na 3-1.
________________________
Trampkarze starsi:
EKOBALL STAL SANOK 3:0 KOLBUSZOWA (1:0)
Bramki: Król 2, Masłowski
Kolejne zwycięstwo z rzędu podopiecznych trenera Tomasza Matei wywindowało go na sam szczyt tabeli.
________________________
Trampkarze młodsi:
APPN STAL MIELEC 3:2 EKOBALL STAL SANOK (1:1)
Bramki: Firlit, Wilusz
Trener Adam Florek: Z podniesionym czołem wracamy od lidera. Za nami kolejny mecz w lidze trampkarza młodszego. Mimo porażki CAŁA DRUŻYNA zasługuje na ogromną pochwałę gdyż zagrali naprawdę świetne zawody. Przez cały mecz mozolnie realizowali nasze założenia. Cierpliwie biegali. Zostawiali zdrowie. Pierwsza połowa kończy się remisem 1-1. Bramkę głową strzela z dośrodkowania z rzutu rożnego Gabryś Firlit aczkolwiek znaczącą rolę odegrała tutaj piękna koronkowa akcja która poprzedziła stały fragment gry.
Niestety drugą połowę zaczynamy pechowo bo w zamieszaniu tracimy bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego. Ale nie poddajemy się. Następnie Mielec strzela trzeciego gola a my odpowiadamy składną akcją która wykończa Krzysztof Wilusz po prostopadłym podaniu Bartka Zioly. Mecz się bardzo ożywił i w ostatnich 10 minutach to my przejęliśmy inicjatywę. W końcówce wszystkie oczy nagle skierowy się na piłkę uderzoną przez Zacharego Jaklika… która leciała i ze złej strony odbiła się od poprzeczki…
Dziękuję chłopakom za świetny mecz i za walkę do końca.
Skład:
Alex Stroka
Jakub Bańczak
Antoni Rajtar
Miłosz Tymoczko
Jakub Mielecki
Bartosz Zioło
Dominik Jakieła
Ksawery Janusz
Zachary Jaklik
Gabriel Firlit
Krzysztof Wilusz
Miłosz Sztorc
Miłosz Mrozek
Paweł Nanio
________________________
Młodzicy młodsi:
UKS SZÓSTKA JASŁO 2:1 EKOBALL STAL SANOK (1:0)
Bramka: Czopor
Mecz zupełnie inny niż ten rozgrywany w Bykowcach, który wygraliśmy z tym samym rywalem 11:0. Mimo potężnej przewagi w dniu dzisiejszym, nie udało się wywieźć z Jasła choćby punktu. Gra jednak zdaniem trenera Romerowicza mogła się podobać. Wynik u dzieci zawsze schodzi na dalszy plan.
UDOSTĘPNIJ